Victoria Szadek – LKS Zapole – galeria

Spotkanie Victorii Szadek z LKS Zapole było najciekawszym pojedynkiem 33. kolejki II grupy sieradzkiej klasy A. Gospodarze urwali cenne punkty walczącym o klasę okręgową piłkarzom z Zapola (1:1). Poniżej prezentujemy galerię z tego meczu. Autorem zdjęć jest Lech Kulma.

SONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSC

7 komentarzy
kibic zduńskiej
10 lat temu

Jaki znawca przepisów ….to chyba jest szef wszystkich szefuw. Nie umniejsza to faktu że podteksty będą co do obsady sędziowskiej tego meczu .

obserwator
10 lat temu

Jeśli Wasza znajomości przepisów jest na wysokim poziomie to zastanówcie się co się bierze pod uwagę przy doliczaniu czasu gry. W czasie meczu było dokonanych 5 zmian przy czym zmiany w drużynie Zapola w ilości 3 dokonano między I a Ii połową tz 46 min. I tych zmian nie dolicza się ponieważ mecz jeszcze się rozpoczął. W zespole z Szadku dokonano 2 zmiany w trakcie drugiej połowy więc jeśli znacie przepisy to wiecie ze za same zmiany max mozna doliczyć 1 min. Nie było też żadnych dłuższych przerw spowodowanych kontuzjami. Więc sędzia max powinien przedłużyć 2 min. Mecz przedłużony został… Czytaj więcej »