Victoria Szadek – LKS Zapole – galeria

Spotkanie Victorii Szadek z LKS Zapole było najciekawszym pojedynkiem 33. kolejki II grupy sieradzkiej klasy A. Gospodarze urwali cenne punkty walczącym o klasę okręgową piłkarzom z Zapola (1:1). Poniżej prezentujemy galerię z tego meczu. Autorem zdjęć jest Lech Kulma.

SONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSCSONY DSC

7 komentarzy
kibic zduńskiej
9 lat temu

Dla twojej informacji skończył mecz 15 sek przed czasem a w meczu można mieć 5-6 sytuacji ale dopiero ta ostatnia wykorzystać .skończył wcześniej bo musiał

kibic również ze zdunkiej
9 lat temu

a tak z ciekawości o ile minut sędzia przedłużył mecz kibicu? O 5? a pro po jak się nie strzela do pustej bramki, to meczu nie można wygrać , pierwsza połowa .

9 lat temu

A jak oserwator oceni ostatnia akcję meczu przerwana przez sędziego gdzie zawodnik gości ma piłkę na wysokości pola karnego i może gograc wzdłuż bramki lub sam kończyć akcję

obserwator
9 lat temu

Szanowny Panie Michale. Muszę stwierdzić że jesteś mało obiektywny i brak wygranej w tym meczu może zespół Zapola zawdzienczas tylko sobie. Z sytuacji bramkowych które zespół Zapola stworzył powinien być wynik minimum 4 :0. Ale niestety brak skuteczności zawodników spowodował że mecz zakończył się remisem. I tylko i wyłącznie goście mogą mieć pretensje do siebie. Niestety nie mogę się również zgodzić co to tego że piłka często była po za grą. Jeśli nie ma chłopców do podawania piłki to nie można mieć pretensji do tego że bramkarz biega po piłkę. Gra toczyła się system trzech piłek i do momentu kiedy… Czytaj więcej »

MICHAŁ
9 lat temu

DOBRZE ŻE MKS POTRAFIŁ ZAŁATWIĆ SOBIE SWOICH SĘDZIÓW BO W WYPADKU INNEGO WYNIKU I BRAKU AWANSU WASZEJ DRUŻYNY SKOŃCZYŁ BY SIĘ SOLAREK I JASIŃSKI TEŻ BY DO WAS NIE PRZYSZEDŁ PONADTO MECZ TRWAŁ 70 MINUT BO NIUDOLNI SĘDZIOWIE NIE POTRAFILI POGONIĆ ZAWODNIKÓW SZADKU. POWODZENIA ZAPOLE WEBROWNIA PRZEGRA W DZIGOLANDI 🙂 !!!