KS Radoszewice ukarany walkowerem

Wydział Gier OZPN Sieradz ukarał walkowerem KS Radoszewice, zespół występujący w grupie pierwszej sieradzkiej klasy B. Mecz tej drużyny, w ramach 21. kolejki, z Płomieniem Makowiska został przerwany przez sędziego około 56 minuty przy stanie 0:1. Arbiter mecz przerwał, bo miał poczuć się zagrożony agresywnym zachowaniem jednego z piłkarzy Radoszewic.

Ponadto OZPN Sieradz nałożył na KS Radoszewice karę 300 złotych grzywny. Zawiesił również na dwa mecze piłkarza z Radoszewic, który miał być agresywny w stosunku do sędziego.

20 komentarzy
KAKA
6 lat temu

w b klasie to powinno byc tak ze przed kazdym meczem druzynypowinny sobie wybierac sedziego albo losowac (swojego) bo kto by nie przyjechal sedziowac to wiecznie pretensje i przeciez kazdy sedzia to nieudacznik i nie umie sedziowac i nie zna przepisów…wy marne pilkarzyki najnizszej ligi znacie wszystkie przepisy i na wszystkim sie znacie lepej to sobie sedziujcie . Sedziowie nie beda musieli sie uzerac z pseudo piłkarzami i wy gwiazdory nie bedziecie narzekac ze placicie za to i kogo wam ozpn przysyla. Troche sie uderzyc w piers i z pokora ta smieszna kare przyjac. Jaminski Słusznie dostal 2 zolte kartki… Czytaj więcej »

kibic
6 lat temu

Piszą tu ludzie którzy maja bol dupy bo Bartek bedzie mogl pomoc w walce o awans, a jak widac wszyscy sie Ks-u boja. W sumie czegos sie dziwic jak w tej B klasie zadna druzyna nie zasluguje na awans procz Radoszewic, pogloski o kupnie meczow w B klasie jest naprawde smieszne, kupcie sobie awans przed rozpoczeciem ligi po co grac??? Masc na bol pupy i tyle, Strach przed meczami z Radoszewicami tyle w temacie. Kara sprawiedliwa 2 mecze za pyskowki , wszyscy widzieli ze go nie uderzyl wiec ludzie.

Zyta
6 lat temu

Mecz był do ogarnięcia ale nie z takim sędzią!!!!!! Na następny raz jak będziesz się
Dogadywał z jakimś cwaniakiem z Makowisk to powinieneś wyłączyć głośnomówiący!!!! Tak to jest jak się samemu nie umie napisać protokołu tylko muszą ci dyktować!!!!!
Brawo sędzią!!!!! (Jesteś mistrzem)

obiektywny
6 lat temu

ohoh widzę że komentują tu osoby które kupują mecze z Rudą i Makowiskami by awansować do A Klasy… i kto mówi o kompromitacji..
żeby wypowiuadać się na ten temat było być na meczu, żadnego uderzenia sędziego nie było, tekst pokroju: z takim sędziowaniem powinieneś sędziować w Chrząstawie nadaje się do przerwania meczu jako zagrożenie? patologia… ponadto sędzia nie był obrzucony żadną ziemią ani żadni kibice nie wtargnęli na boisku, jedyna prawda to polanie woda przez jakiegoś kibica już przy schodzeniu z boiska