KS Radoszewice ukarany walkowerem

Wydział Gier OZPN Sieradz ukarał walkowerem KS Radoszewice, zespół występujący w grupie pierwszej sieradzkiej klasy B. Mecz tej drużyny, w ramach 21. kolejki, z Płomieniem Makowiska został przerwany przez sędziego około 56 minuty przy stanie 0:1. Arbiter mecz przerwał, bo miał poczuć się zagrożony agresywnym zachowaniem jednego z piłkarzy Radoszewic.

Ponadto OZPN Sieradz nałożył na KS Radoszewice karę 300 złotych grzywny. Zawiesił również na dwa mecze piłkarza z Radoszewic, który miał być agresywny w stosunku do sędziego.

20 komentarzy
mmmm
6 lat temu

Patologiczny wydzial dyscypliny sieradz. Najwieksze chamstwo w b klasie w radoszewicach.

kris
6 lat temu

trójka sędziów na kazdy mecz B Klasy. Kluby powinny postulować o to do ŁZPN aby wprowadził to obligatoryjnie

segregator
6 lat temu

Na b klasę czas zacząć wysyłać po 3 sędziów. Za groźby, uderzenie itp dyskwalifikacja zawodnika tak jak to ma miejsce w Piotrkowie jeśli się nie myle. A zawodnik który naruszyl nietykalność przymusowe zrobienie kursu sędziowskiego(i tak by nie zdał) i sedziowanie bkawki.

obserwator
6 lat temu

Na b klasie w takich przypadkach co by nie bylo to zawsze sedzia będzie winny bo jest sam i nikt mu nie pomoże. I moze pisac do zwiazku opis po meczu i co? Wiecej zamieszania a tak nic nie wskóra. OZPN kasa kasa ale zdrowie najwazniejsze, a jak tak dalej pojdzie to sędziów zabraknie i kogo to wina będzie? Sędziów? Niee oczywiscie ze nie

Wprowadźmy kulturę na boiska!
6 lat temu

OZPN za chwilę sami bedziecie sobie sędziować, bo nikt nie będzie narażał zdrowia!