Beniaminek odwrócił losy sparingu

120 minut trwało sparingowe spotkanie pomiędzy Widzewem Łódź i Motorem Lublin. Szkoleniowcy obu drużyn umówili się na format 4×30 minut. Do 75. minuty na stadionie Widzewa był bezbramkowy remis. Później sfaulowany w polu karnym został Hubert Sobol i sam wykorzystał skutecznie jedenastkę. Motor jednak grał do końca i wygrał ostatecznie 2:1.

Bramki dla beniaminka PKO Ekstraklasy zdobyli: Kacper Śpiewak i Kamil Orlik. W Widzewie nie zagrał Jordi Sanchez, który jest w trakcie dopinania transferu do japońskiego Sapporo.

Widzew Łódź – Motor Lublin 1:2 (0:0, 0:0, 1:0, 0:2)
Bramki: Hubert Sobol 75-karny – Kacper Śpiewak 92, Kamil Orlik 106

Widzew: (I i II kwarta): Gikiewicz – Kastrati, Żyro, Ibiza, Silva – Łukowski, Hanousek, Alvarez, Radomski, Sypek – Rondić.
(III i IV kwarta): Krzywański – Krajewski (91′ Gajewski), Hajrizi, Kwiatkowski, Grzejszczak – Nunes, Shehu, Diliberto, Klimek, Cybulski – Sobol (91′ Andrzejkiewicz)