ŁKS – Warta Sieradz 2:2

W spotkaniu sparingowym rozegranym na stadionie przy al. Unii ŁKS Łódź zremisował z Wartą Sieradz 2:2 (0:0). Dla obu drużyn był to pierwszy sparing w okresie przygotowawczym przed nowym sezonem.

Pierwsza połowa spotkania nie przyniosła bramek. W drugiej części gry padły natomiast cztery gole. Trzecioligowiec (?) z Sieradza objął prowadzenie już trzy minuty po przerwie po trafieniu Marcina Kobierskiego. W 57. minucie na 2:0 podwyższył Kamil Woźniak. Zespół Wojciecha Robaszka walczył jednak do końca. W 74. minucie kontaktowego gola zdobył Rafał Jankiewicz, a na siedem minut przed końcem piłkę do własnej bramki skierował doświadczony Michał Łochowski.

ŁKS Łódź – Warta Sieradz 2:2 (0:0)
Bramki: Rafał Jankiewicz 74, Michał Łochowski 83 (sam.) – Marcin Kobierski 47, Kamil Woźniak 57

W pierwszej połowie bramki ŁKS bronił Rafał Dawid (ostatnio Mechanik Radomsko). W drugiej połowie między słupkami stanął Adam Sekuterski (Start Brzeziny, w rundzie wiosennej grał w Concordii Piotrków).