AKTUALNOŚCI
Poniemiecki łeb i selfie na boisku w Sierpowie

Sceny rodem jak z sensacyjnego filmu miały miejsce podczas spotkania 4. kolejki łódzkiej klasy A (grupa III) pomiędzy Magnatem Sierpów i Victorią Rąbień (0:7). Sędzia pojedynku usłyszał groźby karalne, wyzwany został między innymi od poniemieckiego łba, zarzucano mu również to, że robi sobie selfie z cieszącą się z wygranej drużyną gości.

Już w przerwie meczu, przy stanie 0:4, ciśnienie puściło trenerowi Magnata Tomaszowi Adamczewskiemu. Za swoje słowa ukarany został czerwoną kartką. Sędziemu powiedział, że jest nikim, za chwilę nazwał go pustym poniemieckim łbem, zaproponował również douczenie się. Po zakończonym spotkaniu, aby zapobiec konfrontacji, sędziowie poczekali na schodzącą z boiska drużynę gości. Wtedy przypadkowy kibic zrobił zdjęcie cieszącemu się zespołowi Victorii. Trener Adamczewski zarzucił arbitrom, że robią sobie tzw. selfie z gośćmi.

Po spotkaniu sędziowie ze strony kibiców Magnata usłyszeli również stek wulgarnych wyzwisk, z których prawie żadne nie nadaje się do zacytowania. Najłagodniejszym jest – „żeby cała Twoja rodzina zdechła”. Sprawą zajmie się Łódzki Związek Piłki Nożnej.

Subskrybuj
Powiadom o

18 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Znawca
4 lat temu

Kara dla trenera za czerwoną kartkę, w konsekwencji dwóch żółtych trener pauzował w meczu z Grabowem. Za „poniemiecki łeb” sprawa nadal się toczy. Dodatkowo złożona została skarga na zachowanie trenera do Rady Miasta Ozorkowa, gdzie ww. pełni rolę radnego.

ABC
4 lat temu

Czy Redakcja posiada informacje jak zakończyła się ta sprawa przed Wydziałem Dyscypliny ŁZPN?

Dno
4 lat temu

Zawodnicy z sierpowa widzę biorą w obronę swój klub. Niestety każda drużyna która z wami gra wie jaka jest prawda więc darujcie sobie te wypociny. Zaorać ten klubik i ziemniaki posadzić.