Podział punktów w szlagierze IV ligi

Remisem 1:1 (0:1) zakończył się hitowy mecz 32. kolejki IV ligi pomiędzy wiceliderem tabeli Widzewem II Łódź, a prowadzącym Sokołem Aleksandrów. W pierwszym spotkaniu tych ekip także było 1:1. Na dwie kolejki przed końcem sezonu podopieczni trenera Radosława Koźlika mają sześć punktów przewagi nad łodzianami i do awansu wystarczy im jeden punkt.

Goście wyszli na prowadzenie w 14. minucie, a gola z rzutu wolnego strzelił Igor Wieczorek. Miejscowi wyrównali w 60. minucie. Bramkarza gości pokonał Daniel Tanżyna. W końcówce meczu łodzianie zepchnęli Sokoła do defensywy, ale to przyjezdni mogli zapewnić sobie wygraną i awans do III ligi. Kacper Trenkner trafił jednak w poprzeczkę.

Widzew II Łódź – Sokół Aleksandrów 1:1 (0:1)
Bramki: Daniel Tanżyna 60 – Igor Wieczorek 14

Widzew II: Mistygacz – Kozłowski, Lenart, Tanżyna, Pokorski – Chwałowski, Przybylski (83′ Madej), Zawadzki (79′ Radomski) – Preuss, Andrzejkiewicz, Kurzawa.

Sokół: Rogalewicz – Dziuba (57′ Gmosiński), Woźniczak, Bierżyński, Kania – Wieczorek (26′ Trenkner), Chojecki (57′ Pawlikowski), Wolinowski, Najdyszak (88′ Król), Filipiak – Jardel Cruz (61′ Pawlak).

Źródło: Regiowyniki