Mroźny remis Mechanika

Mechanik Radomsko (III liga łódzko- mazowiecka) zremisował z Wartą Działoszyn 1:1 (1:1) w swoim meczu kontrolnym w okresie przygotowawczym. W składzie żółto- niebieskich zagrało aż pięciu zawodników z drużyny juniorskiej. Spotkanie zostało rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Kleszczowie.

Radomszczanie przegrywali po kwadransie gry, kiedy na listę strzelców wpisał się Tomasz Jasiński. Niespełna dziesięć minut później wyrównującego gola zdobył Tomasz Walioszczyk. Mechanik posiłkował się głównie zawodnikami z drużyny juniorskiej. Oprócz nich zagrał również Damian Rozpendek z VIS Gidle (II grupa piotrkowskiej klasy B). W drugiej połowie beniaminek III ligi nie wykorzystał kilku niezłych okazji i mecz zakończył się sprawiedliwym remisem.

Mechanik Radomsko – Warta Działoszyn 1:1 (1:1)
Bramki: Tomasz Walioszczyk 26 – Tomasz Jasiński 15

Mechanik: Dawid – Nowak, Michalski, Królik, Tazbir – Dryja, Kornacki, Brych, Antczak – Walioszczyk, Olejnik. Na zmiany wchodzili: Halejak, Machura, Rozpendek, Antczak, Frączyk.

Warta: Białek – Bartoszek, Kołuda, Kurpiewski, Nowacki – Karoń, Kukulski, Pęczak, Grabowski – Jasiński, Ryś. Na zmiany wchodzili: Różycki – Kąpielski, Oleszczyk.