Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
Szukaj:
Szukaj
AKTUALNOŚCI
ŁÓDŹ
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
SIERADZ
SKIERNIEWICE
SENIORZY WYNIKI
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Klasa A
Klasa A grupa I
Klasa A grupa II
Klasa A grupa III
Klasa A grupa IV
Klasa A grupa IX
Klasa A grupa V
Klasa A grupa VI
Klasa A grupa VII
Klasa A grupa VIII
Klasa A grupa X
Klasa okręgowa
Klasa okręgowa gr 1
Klasa okręgowa gr 3
Klasa okręgowa gr 2
Klasa okręgowa gr 4
Ligi Kobiet
Ekstraliga kobiet
I liga kobiet
III liga kobiet
IV Liga kobiet
II liga kobiet gr. północna
II liga kobiet gr. południowa
Okręg Sieradz
Klasa B grupa I
Klasa B grupa II
Klasa B Grupa III
Klasa B Grupa IV
Klasa B Grupa V
Klasa B grupa VI
Klasa B grupa VII
Okręg Skierniewice
Klasa B grupa VIII
JUNIORZY WYNIKI
Centralna Liga Juniorów Starszych
Centralna Liga Juniorów U-17
Centralna Liga Juniorów U-15
Makroregionalna Liga U-19
Wyniki niższych lig juniorów
PRACA
REDAKCJA
REKLAMA
WYSZUKIWANIE
Nie udało się znaleźć tego, czego szukasz. Być może wyszukiwanie przyniesie lepsze rezultaty.
Szukaj:
OSTATNIE NEWSY
więcej >
2024-06-26
Wyniki barażowych rewanżów
Rewolucja w szeregach Widzewa II
Adrian Teodorczyk w Warcie Działoszyn
Starych drzew się nie przesadza
Łukasz Dynel rozstaje się z ŁKS II Łódź
RKS Radomsko szuka sparingpartnerów
Jakub Piela pozostaje w Sieradzu
Jutrzenka Warta zaprasza na treningi
U-14: Przegrana z Pomorskim ZPN
2024-06-25
Maksymilian Sitek nowym graczem ŁKS
Mariusz Holik odchodzi z GKS Bełchatów
ŁZPN: Kadra dziewcząt zagra o medale
Dwie łodzianki w szerokiej kadrze
Cenne zwycięstwo ze Śląskim ZPN
ŁZPN: Wysoka porażka kadry U-13
Orzeł Parzęczew kompletuje sparingi
Orkan skompletował sparingi Warty
Plan rewanżów o grę w okręgówce
Plan sparingów Sokoła Aleksandrów
2024-06-24
Jakub Tomkiel bramkarzem GKS Bełchatów
Marcel Krajewski piłkarzem Widzewa
FC 10 Zgierz triumfował w Poddębicach
Kolejny mecz naborowy w KS Paradyż
Patryk Grabowski piłkarzem ŁKS Łódź
ŁZPN U-13: Rozpoczęli od wygranej
WS Piotrków: Wyróżnienia za długie lata
Nie żyje Adam Augustyn
Plan sparingów WKS 1957 Wieluń
Krystian Białas królem strzelców IV ligi
Pozostałe
Złoczewia pożegnała się wygraną
Orzeł Nieborów zakończył wygraną
Oskar Koprowski w Zniczu Pruszków
Wyniki barażów o grę w okręgówce
LKS Kamienna wraca do klasy B
Niespodziewana rezygnacja Stefana Grada
WKS 1957 Wieluń zakończył wygraną
Sylwester Malik pożegnał się z Pogonią
Zawisza Rzgów w IV lidze łódzkiej
Termy Poddębice awansowały do IV ligi
Wygrana Widzewa z GKS Katowice
RKS Rzeczyca będzie miał rezerwy
Plan sparingów Warty Sieradz
Turniej o Puchar Wójta Gminy Zgierz
Dodatkowe powołanie dla Igora Mataśki
ŁZPN: Powołania do kadry U-12
Paweł Ściebura wrócił do Radomska
Walkower dla Korony Stary Dwór
Plan sparingów Unii Skierniewice
Oficjalnie walkower dla Olimpii Jeżów
Nie będzie meczu w Rawie Mazowieckiej
Ekstraklasa beach soccera w Poddębicach
Olimpia Jeżów zachęca do treningów
Filip Zając na testach w Puszczy
Licytacja dla bramkarza Mazovii
Widzew awansował do CLJ U17
Artur Derbin układa sztab po swojemu
Filip Becht odchodzi z Unii Skierniewice
Widzew wypożyczył Dawida Tkacza
Juljan Shehu o rok dłużej w Widzewie
Sokół przypieczętował rekordową rundę
Nie ma tematu wycofania ŁKS III z IV ligi
ŁZPN w finale rozgrywek Regions Cup
Sławomir Majak odchodzi z RKS
ŁZPN: Powołania do kadry Under 14
Pogoń nie zagra w lidze centralnej
WKS Wieluń organizuje mecz testowy
Paweł Koncewicz-Żyłka blisko Znicza
Kawalerowie zagrają z Żonatymi
ŁKS Łódź rozpoczął przygotowania
Mateusz Bąkowicz w Chojniczance Chojnice
Bartosz Snopczyński w Zagłębiu Sosnowiec
Kelechukwu Ibe-Torti wrócił do ŁKS
OGÓLNOPOLSKIE
Ekstraklasa
II Liga
III Liga
Centralna Liga Juniorów U-17
Centralna Liga Juniorów U-15
Kobiety
Ekstraliga kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet gr. północna
II liga kobiet gr. południowa
III liga kobiet
IV Liga kobiet
WOJEWÓDZKIE
IV Liga
Makroregionalna Liga U-19
I Liga Wojewódzka Jun. A1
II Liga Wojewódzka Jun. A1
I Liga Wojewódzka Jun. Mł. B1
I Liga Wojewódzka Jun. Mł. B2
II Liga Wojewódzka Jun. Mł. B1
II Liga Wojewódzka Jun. Mł. B2
I Liga Trampkarzy C1
II Liga Trampkarzy C1
I Liga Trampkarzy C2
II Liga Trampkarzy C2
I Liga Wojewódzka Młodzików D1
II Liga Wojewódzka Młodzików D1
OKRĘGOWE
Klasa okręgowa gr 1
Klasa okręgowa gr 2
Klasa okręgowa gr 3
Klasa okręgowa gr 4
KLASA A
Klasa A grupa I
Klasa A grupa II
Klasa A grupa III
Klasa A grupa IV
Klasa A grupa V
Klasa A grupa VI
Klasa A grupa VII
Klasa A grupa VIII
Klasa A grupa IX
Klasa A grupa X
KLASA B
Klasa B grupa I
Klasa B grupa II
Klasa B Grupa III
Klasa B Grupa IV
Klasa B Grupa V
Klasa B grupa VI
Klasa B grupa VII
Klasa B grupa VIII
OKRĘGOWE WYNIKI JUNIORÓW
Wyniki
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda