Jakub Dziółka: Wygraliśmy istotny mecz

ŁKS Łódź wygrał piąte ligowe spotkanie z rzędu pokonując na własnym boisku Wisłę Kraków 3:1 (2:0). Był to zaległy mecz z 1. kolejki, a zwycięstwo pozwoliło zespołowi Jakuba Dziółki awansować na piąte miejsce w ligowej tabeli. Na pomeczowej konferencji prasowej szkoleniowiec chwalił swój zespół za konsekwencję i realizację planu taktycznego.

Byliśmy bardzo dobrze przygotowani do tego meczu i dobrze go też rozgrywaliśmy. W pierwszej połowie z naszej strony dużo obrony wysokiej, co dało kontrolę nad spotkaniem. Wykorzystaliśmy w końcu stałe fragmenty gry, co wcześniej się nie udawało. Wisła jest na tyle dobrym zespołem, że spodziewaliśmy się, że przy takim wyniku rywal będzie na naszej połowie, ale ofiarnością zdołaliśmy sobie z tym poradzić. Wygraliśmy bardzo istotny mecz. Byliśmy dziś konkretniejsi – powiedział szkoleniowiec ŁKS.

Źródło i zdjęcie: ŁKS Łódź