Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
twitter facebook
KEEZA Klasa okręgowa gr 4
LpNazwaMPB+B-ZRP
1Start Brzeziny154062 91311
2Widok Skierniewice153663 121203
3Orzeł Nieborów153557 171122
4GKS Bedlno152862 25915
5Unia II Skierniewice152732 21834
6Mazovia Rawa Maz.152641 30825
7KS II Kutno152544 31816
8Manchatan N. Kawęczyn152128 33636
9Olimpia Chąśno151924 30546
10Pelikan II Łowicz151832 36609
11Juvenia Wysokienice151531 625010
12Korona Łaguszew151421 52429
13Macovia Maków151427 72429
14GLKS Wołucza151114 533210
15Olimpia Niedźwiada151124 413210
16Olimpia Jeżów15710 482112
Aktualności
Halowe mistrzostwa powiatu rawskiego
W najbliższą niedzielę (29 stycznia) w hali Milenium w Rawie Mazowieckiej rozegrany zostanie Turniej o Mistrzostwo Powiatu Rawskiego w Halowej Piłce Nożnej. Tytułu broni Wola Wola Chojnata, która zajmuje szóste miejsce w tabeli półmetka grupy dziesiątej Klasy A. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 9:30. Mecz otwarcia zagrają natomiast Sokół Regnów oraz LKS Grabice. Znamy już podział na grupy eliminacyjne niedzielnego turnieju.
Zobacz pozostałe aktualności
Kolejka 14
KS II Kutno3:0Olimpia Jeżów
Olimpia Chąśno2:3Manchatan N. Kawęczyn
Pelikan II Łowicz1:4GKS Bedlno
GLKS Wołucza2:1Widok Skierniewice
Mazovia Rawa Maz.3:0Korona Łaguszew
Juvenia Wysokienice1:4Unia II Skierniewice
Macovia Maków1:14Start Brzeziny
Orzeł Nieborów3:2Olimpia Niedźwiada
Kolejka 15
GKS Bedlno8:1GLKS Wołucza
Manchatan N. Kawęczyn2:1Pelikan II Łowicz
Olimpia Jeżów1:2Olimpia Chąśno
Unia II Skierniewice5:3Macovia Maków
Olimpia Niedźwiada0:2Juvenia Wysokienice
Start Brzeziny2:0KS II Kutno
Korona Łaguszew0:4Orzeł Nieborów
Widok Skierniewice3:0Mazovia Rawa Maz.
Kolejka 16
GLKS Wołucza-:-Mazovia Rawa Maz.
Start Brzeziny-:-Olimpia Chąśno
Olimpia Jeżów-:-Pelikan II Łowicz
Widok Skierniewice-:-Orzeł Nieborów
Unia II Skierniewice-:-KS II Kutno
Manchatan N. Kawęczyn-:-GKS Bedlno
Olimpia Niedźwiada-:-Macovia Maków
Korona Łaguszew-:-Juvenia Wysokienice
Kolejka 17
Juvenia Wysokienice-:-Widok Skierniewice
Manchatan N. Kawęczyn-:-GLKS Wołucza
Orzeł Nieborów-:-Mazovia Rawa Maz.
GKS Bedlno-:-Olimpia Jeżów
KS II Kutno-:-Olimpia Niedźwiada
Pelikan II Łowicz-:-Start Brzeziny
Macovia Maków-:-Korona Łaguszew
Olimpia Chąśno-:-Unia II Skierniewice
Kolejka 18
Start Brzeziny-:-GKS Bedlno
Mazovia Rawa Maz.-:-Juvenia Wysokienice
Korona Łaguszew-:-KS II Kutno
Widok Skierniewice-:-Macovia Maków
Olimpia Jeżów-:-Manchatan N. Kawęczyn
Olimpia Niedźwiada-:-Olimpia Chąśno
GLKS Wołucza-:-Orzeł Nieborów
Unia II Skierniewice-:-Pelikan II Łowicz
Kolejka 19
KS II Kutno-:-Widok Skierniewice
Pelikan II Łowicz-:-Olimpia Niedźwiada
GKS Bedlno-:-Unia II Skierniewice
Olimpia Jeżów-:-GLKS Wołucza
Olimpia Chąśno-:-Korona Łaguszew
Manchatan N. Kawęczyn-:-Start Brzeziny
Macovia Maków-:-Mazovia Rawa Maz.
Juvenia Wysokienice-:-Orzeł Nieborów
Kolejka 20
Orzeł Nieborów-:-Macovia Maków
Olimpia Niedźwiada-:-GKS Bedlno
Unia II Skierniewice-:-Manchatan N. Kawęczyn
Widok Skierniewice-:-Olimpia Chąśno
GLKS Wołucza-:-Juvenia Wysokienice
Mazovia Rawa Maz.-:-KS II Kutno
Start Brzeziny-:-Olimpia Jeżów
Korona Łaguszew-:-Pelikan II Łowicz
Zobacz wszystkie wyniki