Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
twitter facebook
Klasa okręgowa gr 4
LpNazwaMPB+B-ZRP
1Orzeł Nieborów194454 231423
2Mazovia Rawa Maz.194351 181342
3Laktoza Łyszkowice194260 321405
4Manchatan N. Kawęczyn194264 421333
5Olimpia Chąśno193952 161234
6Unia II Skierniewice193445 371045
7Jutrzenka Drzewce193041 401009
8GKS Bedlno192546 448110
9Juvenia Wysokienice182350 52729
10KS II Kutno192229 36649
11Widok Skierniewice192249 557111
12GLKS Wołucza192028 446211
13Pelikan II Łowicz191643 675113
14UKS SMS Łódź181641 384410
15Czarni Bednary19927 712314
16Olimpia Niedźwiada19726 911414
Aktualności
Zobacz pozostałe aktualności
Kolejka 18
Widok Skierniewice2:5Olimpia Chąśno
Jutrzenka Drzewce0:3GKS Bedlno
Juvenia Wysokienice0:3KS II Kutno
UKS SMS Łódź0:2Manchatan N. Kawęczyn
Czarni Bednary2:3Laktoza Łyszkowice
GLKS Wołucza1:2Mazovia Rawa Maz.
Unia II Skierniewice9:3Pelikan II Łowicz
Olimpia Niedźwiada0:3Orzeł Nieborów
Kolejka 19
Pelikan II Łowicz9:0Czarni Bednary
Olimpia Chąśno2:0GLKS Wołucza
KS II Kutno0:2Jutrzenka Drzewce
Orzeł Nieborów1:2Widok Skierniewice
Laktoza Łyszkowice5:1Manchatan N. Kawęczyn
GKS Bedlno3:0Olimpia Niedźwiada
Mazovia Rawa Maz.9:0Unia II Skierniewice
Juvenia Wysokienice-:-UKS SMS Łódź
Kolejka 20
Widok Skierniewice-:-GKS Bedlno
UKS SMS Łódź-:-Laktoza Łyszkowice
Czarni Bednary-:-Mazovia Rawa Maz.
GLKS Wołucza-:-Orzeł Nieborów
Jutrzenka Drzewce-:-Juvenia Wysokienice
Olimpia Niedźwiada-:-KS II Kutno
Unia II Skierniewice-:-Olimpia Chąśno
Manchatan N. Kawęczyn-:-Pelikan II Łowicz
Kolejka 21
Olimpia Chąśno-:-Czarni Bednary
GKS Bedlno-:-GLKS Wołucza
Pelikan II Łowicz-:-Laktoza Łyszkowice
Mazovia Rawa Maz.-:-Manchatan N. Kawęczyn
Orzeł Nieborów-:-Unia II Skierniewice
KS II Kutno-:-Widok Skierniewice
Juvenia Wysokienice-:-Olimpia Niedźwiada
Jutrzenka Drzewce-:-UKS SMS Łódź
Kolejka 22
Unia II Skierniewice-:-GKS Bedlno
Widok Skierniewice-:-Juvenia Wysokienice
Laktoza Łyszkowice-:-Mazovia Rawa Maz.
Czarni Bednary-:-Orzeł Nieborów
Olimpia Niedźwiada-:-Jutrzenka Drzewce
GLKS Wołucza-:-KS II Kutno
Manchatan N. Kawęczyn-:-Olimpia Chąśno
UKS SMS Łódź-:-Pelikan II Łowicz
Kolejka 23
Juvenia Wysokienice-:-GLKS Wołucza
Olimpia Chąśno-:-Laktoza Łyszkowice
Orzeł Nieborów-:-Manchatan N. Kawęczyn
Jutrzenka Drzewce-:-Widok Skierniewice
Mazovia Rawa Maz.-:-Pelikan II Łowicz
Olimpia Niedźwiada-:-UKS SMS Łódź
KS II Kutno-:-Unia II Skierniewice
GKS Bedlno-:-Czarni Bednary
Kolejka 24
UKS SMS Łódź-:-Mazovia Rawa Maz.
Widok Skierniewice-:-Olimpia Niedźwiada
Laktoza Łyszkowice-:-Orzeł Nieborów
Manchatan N. Kawęczyn-:-GKS Bedlno
GLKS Wołucza-:-Jutrzenka Drzewce
Unia II Skierniewice-:-Juvenia Wysokienice
Czarni Bednary-:-KS II Kutno
Pelikan II Łowicz-:-Olimpia Chąśno
Zobacz wszystkie wyniki