AKTUALNOŚCI
ŁZPN: Znamy ramowy terminarz wiosny

Przyszłoroczna odsłona sezonu 2022/2023 w rozgrywkach prowadzonych przez Łódzki Związek Piłki Nożnej rozpocznie się w pierwszy weekend marca. W tym terminie walkę o ligowe punkty wznowią zespoły występujące w IV lidze łódzkiej, a tydzień po nich do gry wrócą zawodnicy czterech grup KEEZA Klasy Okręgowej.


tomadex wszystko dla kibica

Czwartoligowcy 4 marca wrócą na boiska po przerwie zimowej, a sezon zakończą 24 czerwca. W okręgówkach runda wiosenna będzie rozgrywana od 11 marca, do 17 czerwca. Klasy A i B wrócą do gry 25 marca i będą rywalizowały do 17 czerwca.

Na pierwsze półrocze 2023 roku zaplanowano również trzy odsłony wojewódzkich rozgrywek o Puchar Polski. Ćwerćfinały odbędą się 19 kwietnia, półfinały zaplanowano na 10 maja, a finał zostanie rozegrany 21 czerwca.

Wojewódzkie rozgrywki młodzieżowe B1 toczyć się będą od 11 marca do 10 czerwca, a w kategoriach A1, B2, C1 i D1 wiosenna część sezonu będzie rozgrywana od 18 marca do 17 czerwca. Od 18 marca do 10 czerwca grać będą zespoły z grupy C2, a od 25 marca do 24 czerwca walkę o punkty toczyć będą zespoły w kategorii D2.

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kosmaty
1 rok temu

Brawo ŁZPN wkoncu trochę profesjonalizmu.
Mały krok ale od czegoś trzeba zacząć.

kamil
1 rok temu

Kapitalna sprawa, w końcu czarno na białym są wszystkie kolejki. Brawo ŁZPN !

Ręce opadają
1 rok temu

Nie wiem ktore boiska beda gotowe 4 marca… chyba was pogielo, później bedzie przekladanie na środy

Maniuś
1 rok temu

Gtmrupa 8 A klasy ruszy chyba równo z Okręgówka i bo tam jest 16 zespołów