AKTUALNOŚCI
Dominik Grabowski trenerem Szczerbca

Zmiana na stanowisku pierwszego trenera czwartoligowego Szczerbca Wolbórz. Jak poinformował beniaminek IV ligi łódzkiej za wyniki pierwszej drużyny będzie w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024 odpowiadał będzie Dominik Grabowski. Do listopada był on asystentem Ireneusza Komara, a samodzielnie prowadził drużynę w dwóch ostatnich meczach.

gadzety kibica keeza

 

Teraz zarząd powierzył mu oficjalnie funkcję pierwszego szkoleniowca. Szczerbiec na półmetku IV ligi łódzkiej zajmuje siedemnaste miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów. Gorszy jest jedynie Włókniarz Zelów.

Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
anty
1 miesiąc temu

Do Bartka i obserwatora.

Przyjezdni w klubie to jedno, ale każdy z wychowanków o których wspomniałem jest ogromny wzmocnieniem dla klubu. Nigdzie nie napisałem, że mamy ludzi z Wolborza w wyższych ligach. Napisałem, że „bujają się po słabszych klubikach” lub skończyli granie. Trener czy członkowie zarządu numery telefonu do chłopaków mają, a jak klub szuka wzmocnień to wystarczy wykonać kilka telefonów.
Bo teraz co? Podniecacie się jakimś Cieślikiem? Co wyżej sra niż dupę ma? Dajcie spokój.. Właśnie Wasi przyjezdni pokazali na co ich stać serwując kibicom fatalne widowisko w pierwszej rundzie

Obserwator
1 miesiąc temu

Do Anty
A kto im broni przyjść na trening? Nowy trener, każdy ma czystą kartę nie widzę problemu by się pojawili a jak będą lepsi niż przyjezdni to będą grać

Bartek
1 miesiąc temu

Do Anty. Zastanów się trochę co chciałeś napisać? Pozwolę sobie zacytować „Wolbórz potrzebuje wzmocnień ! Wychowanków brak, kibice coraz głośnie mówią o tym, że nie chcą przyjezdnych w klubie”. To według Ciebie potrzebujemy wzmocnień czy nie chcesz przyjezdnych w klubie? Mamy ludzi z Wolborza na lepszym poziomie w ligach wyżej żeby ich ściągnąć? Wychowankowie juniorzy wzmocnią na obecną chwilę zespół? Coś mi się zdaje, że bujasz w obłokach po niespełnieniu.

anty
1 miesiąc temu

Wolbórz potrzebuje wzmocnień ! Wychowanków brak, kibice coraz głośnie mówią o tym, że nie chcą przyjezdnych w klubie. Wychowankowie byli, ale rozstano się z nimi bez kompleksów. Niektórzy pokończyli granie, niektórzy bujają się po słabszych klubikach. Żerek, Gliszczyński, Bracia Link, Szymczak Kacperski, fajnie by było ich znowu zobaczyć na boisku, może klub się odezwie w sprawie pomocy w utrzymaniu tego zespołu?

Fanatyk
1 miesiąc temu

Bardzo dobry trener, ale bez wzmocnień to nawet Klopp czy Guardiola nie utrzyma Wolborza w 4 lidze. Powodzenia bo Szczerbiec zasługuje na grę w tej lidze.