AKTUALNOŚCI
Wyniki meczów sparingowych

Przed nami kolejny weekend z meczami sparingowymi. Mecze kontrolne rozegrają wszystkie kluby z III i IV ligi, a także zespoły z niższych klas rozgrywkowych. Tradycyjnie Łódzki Futbol poda, najszybciej jak to możliwe, wyniki spotkań wraz ze strzelcami bramek. Rezultaty drużyn z niższych lig prosimy umieszczać w komentarzach. 

(piątek – 2 lutego)
Omega Kleszczów – Włókniarz Zelów 6:0 (2:0)
(testowany, Sebastian Ochocki, Bartłomiej Trzeboński, Paweł Kowalski, testowany, Mateusz Miarka)
Warta Działoszyn – Amator Golce 6:6 (3:4)
(dla Warty: testowani 2, Krzysztof Kukulski, Cezary Stefańczyk, Peter Sobera, Paweł Drągowski)
(sobota – 3 lutego)
Lechia Tomaszów Mazowiecki – AKS SMS Łódź 3:2 (1:0)
(Artur Amroziński, Marcin Pieńkowski, testowany – Patryk Pietrasiak, Adrian Kralkowski)
Korona II Kielce – Ceramika Opoczno 4:0 (2:0)
Polonia Piotrków Trybunalski – RKS Radomsko 3:1 (1:1)
(Dawid Lenarcik, Mateusz Jakubiak, Kacper Piotrowski – Patryk Pokora)
Start Brzeziny – Zjednoczeni Stryków 0:1 (0:1)
(Wojciech Skawiński)
Orkan Buczek – GKS Bełchatów (U 17) 4:1 (2:0)
(dla Orkana: Michał Lewandowski, Filip Rozmarynowski, Kamil Mizera, Krystian Stolarczyk)
Victoria Sulejówek – Pelikan Łowicz 2:2 (1:0)
(dla Pelikana: Jakub Garnysz, Kacper Śladowski)
Unia Skierniewice – ŁKS II Łódź 2:0 (0:0)
(Aghwan Papikjan, Kamil Sabiłło)
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Widzew II Łódź 2:1 (0:0)
(Kamil Lewiński, Krystian Kolasa – Taras Kostewski)
GKS II Bełchatów – Skalnik Sulejów 2:1 (1:1)
(dla Skalnika: Jakub Kucewicz)
Warta Sieradz – KTS Weszło Warszawa 2:3 (0:1)
(dla Warty: Bartłomiej Kręcichwost 2)
Broń Radom – Sokół Aleksandrów 1:0 (0:0)
ŁKS III Łódź – Wisła II Płock 0:2 (0:1)
Szczerbiec Wolbórz – ŁKS Łódź (CLJ) 1:1 (0:1)
(dla Szczerbca: Aleksander Cieślik)
Zryw Wygoda – Wisła Płock (U 17) 3:4 (1:3)
(dla Zrywu: testowani 3)
Star Starachowice – GKS Bełchatów 2:6 (1:2)
(dla GKS: Patryk Skórecki 2, Łukasz Wroński, Mariusz Holik, Serhij Napołow, Przemysław Zdybowicz)
MKP-Boruta Zgierz – Stal Głowno 1:1 (1:0)
(dla MKP: Kacper Figurski)

Wyniki drużyn z niższych klas rozgrywkowych:
KAS Konstantynów – ŁKS Łódź (U 17) 5:0 (1:0)
Korab Łask – ESPN Bełchatów 2:0 (0:0)
Korab II Łask – UKS Goszczanów 3:1
Omega II Kleszczów – LKS Mierzyn 3:1 (1:1)
(dla Omegi II: Miłosz Dylak, Mikołaj Michalczyk, Patryk Smolarek)
UKS SMS Łódź – KKS Koluszki 8:0 (8:0)
Prosna Wieruszów – GKS Grębanin 1:0 (0:0)
(Szymon Cierkosz)
UKS Concordia 1909 Piotrków – Inter Sławno 10:4 (5:4)
Złoczewia Złoczew – Termy Poddębice 1:3
Victoria Szadek – UKS Ustków 4:1
Pogoń Zduńska Wola – Termy Uniejów 5:3 (1:2)
Astoria Szczerców – Czarni Rząśnia 2:5 (0:3)
Włókniarz Konstantynów – Kolejarz Łódź 2:1
Włókniarz Konstantynów – GKS II Ksawerów 7:1
Lechia Bełchatów – LKS Wola Krzysztoporska (juniorzy) 3:2
LKS Mniszków – Tęcza Gowarczów 11:1 (5:0)
Widok Skierniewice – Mazovia Rawa Mazowiecka 2:5
Olimpia Karsznice – Tęcza Brodnia 5:2
Polonia Gorzędów – Wolanka Wola Krzysztoporska 1:3
LKS Różyca – Stal Niewiadów 2:2
UKS Galewice – GKS Czastary 8:0 (4:0)
Ekolog Wojsławice – Górnik 1956 Łęczyca 7:2

Subskrybuj
Powiadom o

19 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Miód malina
17 dni temu

LKS Ekolog Wojsławice – Górnik 1956 Łęczyca 7:2

Kibic1
17 dni temu

UKS Galewice – GKS Czastary 8:0 (4:0)

Kibic
17 dni temu

LKS Różyca 2:2 Stal Niewiadów

Mibic
17 dni temu

Polonia Gorzędów 1-3 Wolanka