AKTUALNOŚCI
Klasa okręgowa bez Tęczy Brodnia

Tęcza Brodnia, która wywalczyła mistrzostwo rundy jesiennej grupy trzeciej Klasy Okręgowej i została halowym mistrzem ziemi sieradzkiej, nie przystąpi do rundy rewanżowej. Wiosenne mecze z udziałem tej drużyny będą natomiast weryfikowane na walkowery 3:0 dla rywali, a to dlatego, że zespół z gminy Buczek rozegrał w pierwszej części sezonu wszystkie spotkania.


 

Subskrybuj
Powiadom o

38 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Stach
27 dni temu

Kibice Tęczy widać myślą jak Prezes Prezesów- wszędzie spiski i każdy czyhał by ich klub zniszczyć. Skoro Tęcza była takim super klubem, to czemu nie znaleźli kasy na dokończenie sezonu? Mogli przecież zagrać na nosie temu niedobremu wójtowi, pokazując że „swoimi” piłkarzami i własnym sumptem są w stanie honorowo dokończyć sezon. Zdobyć kasę na wynajem boiska np. w Łasku, albo przystosować ten ugór przy rzeczce. Klub żadnego oświadczenia nie wydał, co dalej z młodzikami i jaki mają plan na przyszłość. Lepiej z anonima płakać „Buczek zuy, Brodnia dobra”. Brodnioki plują na Orkan, gdy tak naprawdę patrzą w lustro. To taki… Czytaj więcej »

Kibic
29 dni temu

Dyskryminacja bezpośrednia (celowa) – typ dyskryminacji, w którym dana osoba (instytucja, stowarzyszenie,
etc.) traktowana jest mniej przychylnie, niż traktuje lub traktowałoby się inną osobę (instytucje, stowarzyszenie, etc.), w porównywalnej sytuacji. Oczywista oczywistość Orkan >Tęcza. Kto jak traktowany przez kogo? Dyskryminacja ze względu na nazwę, pochodzenie, historię, działalność, sposób zarządzania, kreatywność, pomysłowość, szczere chęci…..cdn.

Kibic
29 dni temu

Chcieli rozwalić Buczek zmień lekarza albo dawkę leku bo jeżeli masz za sobą Wójta to chyba nikt nie dałby rady rozwalić takiego bunkru. A że zawodnicy nie chcieli grać w gminnym klubie to chyba nikt ich nie zmusi więc jeżeli macie zamiar obrażać zarząd to widać że z chłopów wieś nigdy nie wyjdzie

1 6 7 8