AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Na Wielki Piątek i Wielką Sobotę zaplanowano mecze grupy pierwszej Klasy Okręgowej oraz łódzkich klas A. Tym razem na czoło wybija się pojedynek w Byczynie, gdzie walczące o awans do IV ligi Termy Poddębice zmierzą się z Włókniarzem Pabianice. Publikujemy obsadę sędziowską zaplanowanych potyczek, choć warto pamiętać, że w każdej chwili może dojść do zmian i to bez podania przyczyn.

Klasa Okręgowa
Grupa I
(piątek – 29 marca)
19:00 – AKS SMS II Łódź – Włókniarz Zgierz – Strulak
19:00 – Termy Uniejów – Rosa Rosanów – Pietrzak
20:00 – KAS Konstantynów – LKS Różyca – Faliszewski
(niedziela – 30 marca)
13:00 – Orzeł Piątkowisko – Victoria Rąbień – Hankiewicz
15:00 – Termy Poddębice – Włókniarz Pabianice – Pawlak
15:00 – Bzura Ozorków – Orzeł Parzęczew – Szadkowski
15:30 – Iskra Dobroń – Stal Głowno – Mrozek
17:00 – Olimpia Karsznice – GKS Ksawerów – WS Sieradz

Klasa A
Grupa I
(sobota – 30 marca)
12:30 – Łódzka Akademia Futbolu – Kolejarz Łódź – Sadowski
13:00 – Włókniarz II Pabianice – Victoria Łódź – Gieras
15:00 – LKS Czarnocin – Jutrzenka Bychlew – WS Piotrków
15:30 – GLKS Dłutów – Jagiellonia Tuszyn – Biś
16:00 – Milan Club Polonia Łódź – MKP-Boruta II Zgierz – Rzetecki
17:00 – PSV Łódź – Start Łódź – Kasztelan

Grupa II
(sobota – 30 marca)
15:00 – Czarni Smardzew – Zjednoczeni II Stryków – Rochalski
15:00 – Start Złaków Borowy – LKS Gałkówek – WS Skierniewice
15:00 – AMII Łódź – Astra Zduny – Bednarski
15:00 – KP Byszewy – Huragan Swędów – Mijas
16:00 – Pogoń Rogów – Sokół Popów – WS Skierniewice
16:30 – Victoria Bielawy – Naprzód Jamno – WS Skierniewice

Grupa III
(piątek – 29 marca)
19:00 – Korab Łask – Pogoń II Zduńska Wola – WS Sieradz
(sobota – 30 marca)
12:00 – KS Rębieskie – Sokół Aleksandrów – WS Sieradz
14:00 – LUKS Bałucz – Włókniarz Konstantynów – WS Sieradz
15:00 – Sazan Pęczniew – Widawia Widawa – Kawalec
15:00 – Sokół Lutomiersk – Victoria Szadek – Łukasik

Grupa IV
(sobota – 30 marca)
11:00 – Salos Róża Kutno – LKS Świnice Warckie – R. Walczak
13:00 – MKS Mianów – Witonianka Witonia – Morawiec
15:00 – Kobra Leźnica Wielka – GLKS Sanów/Dalików – K. Walczak
15:30 – Magnat Sierpów – Ostrovia Ostrowy – Lesiak
16:00 – Zryw Śliwniki – Kotan Ozorków – Morawski
17:00 – Expom Krosniewianka – Malina Piątek – Kowalczyk

 

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Janio
16 dni temu

Brawo trener Wnuk, szkoda że to tylko serie A. Sprawdzian dopiero się zacznie. Sądząc po zachowaniu i okrzykach z ławki to słaby trener.