Unia Skierniewice lepsza od rezerw Jagi

W meczu inaugurującym 23. kolejkę grupy pierwszej III ligi Unia Skierniewice, prowadzona przez trenera Kamila Sochę, wygrała na wyjeździe z zespołem rezerw lidera ekstraklasowej tabeli Jagiellonii Białystok 3:2 (1:1). Bohaterem spotkania był Kamil Sabiłło, który strzelił dla drużyny gości dwa gole. Triumfatorzy tego meczu mają na koncie 37 punktów.

Mecz lepiej rozpoczęli gracze rezerw Jagi, bo w 19.minucie bramkarza Unii pokonał Maciej Twarowski. Odpowiedź skierniewiczan była błyskawiczna, bo kilka minut później do remisu doprowadził Kamil Sabiłło. Ten sam piłkarz dał Unii prowadzenie w 68 minucie. Gospodarze się nie poddali i chwilę później było już 2:2. Wynik meczu w 81 minucie ustalił skierniewiczanin Mateusza Cegiełka. Była to zasłużona wygrana gości, którzy wykazali się większą dojrzałością.

Jagiellonia II Białystok – Unia Skierniewice 2:3 (1:1)
Maciej Twarowski 19, Eryk Matus 72 – Kamil Sabiłło 23, 68, Mateusz Cegiełka 81

Unia: Pruszkowski – Wasin (61′ Rosiński), Papikyan, Łapiński (73′ Jaworskyj), Górski – Bartosiński, Kosior, Szmyd (73′ Makuch), Atępień – Cegiełka, Sabiłło (68′ Becht).