Podział punktów w czwartoligowym hicie

Remisem 1:1 (0:0) zakończył się niedzielny hit IV ligi pomiędzy Widzewem II Łódź, a RKS Radomsko. To wynik, który najbardziej ucieszył lidera czwartoligowego rankingu Sokoła Aleksandrów, który ma teraz 47 punktów i o trzy wyprzedza radomszczan oraz o cztery rezerwy Widzewa. Czwarta w rankingu Polonia Piotrków traci do Sokoła już osiem punktów.

W pierwszej połowie meczu gole nie padły, ale już w 48. minucie pozyskany niedawno przez RKS Brazylijczyk Vinicius Ferreira Dias pokonał łódzkiego bramkarza. Był to pierwszy stracony wiosną gol przez łodzian w meczu ligowym.  Podopieczni byłego piłkarza Widzewa Sławomira Majaka nie zdołali jednak utrzymać korzystnego dla siebie wyniku, bo do remisu doprowadził Konrad Niedzielski i był to jego 13 gol w tym sezonie.

Remis, co zgodnie podkreślają obserwatorzy meczu, jest wynikiem sprawiedliwym.

Widzew II Łódź – RKS Radomsko 1:1 (0:0)
Bramki: Konrad Niedzielski 71 – Vinicius Ferreira Dias 48

Widzew II: Krzywański – Cybulski (73′ Kostevskyi), Ignacy Dawid (46′ Kurzawa), Lenart, Preuss ((85′ Zawadzki) – Przybułek, Kozłowski, Tanżyna, Chwałowski – Niedzielski, Mąka (84′ Tlaga).

RKS: Zelenskyi – Giovani, Siuda, Trawiński, Bańczyk – Góralczyk, Domaniecki, Molis (88′ Bednarski), Ferreira (90′ Pokora) – Machaj, Płaneta.