AKTUALNOŚCI
RKS Radomsko ma nowy zarząd

Łukasz Dryja nowym prezesem RKS Radomsko. Tak zdecydowano podczas Nadzwyczajnego Walnego Zebrania, które odbyło się we wtorek (9 kwietnia). Wiceprezesem radomszczańskiego klubu został Fabian Krawczykowski, sekretarzem Małgorzata Sabady, a w skład zarządu weszli także: Daniel Pietralik i Piotr Nagaduś.


keeza komplety sportowe

Kierownikiem klubu jest Krzysztof Górnik, a dyrektorem do spraw sportowych Piotr Rochowski.

Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz
1 miesiąc temu

Chcecie się wyżalić na Pietralika to mu to powiedzcie a nie tutaj mieszacie go z błotem – bo anonimowo !
Nowy zarząd to nie wojownicy o ekstraklasę
Ale ludzie którzy maja zarządzać rozsądnie klubem i wprowadzić go do 3 ligi
Proponuje przekopanie ogródka a nie internetowe żale bo kiedyś ktoś was osrał !

TED
1 miesiąc temu

I co to da? Ci ludzie nie mają pasji jak i odpowiednich umiejętności by wynieść klub gdzieś wyżej aniżeli jest. Już pokazali w 3ciej lidze,że myślenie przychodzi im z bólem bo kto mądry dałby się wpędzić w taki układ jaki był z Łodzią. Każdy zasługuje na szansę,ale darujmy sobie wynoszenie na piedestał ludzi,którzy jak Pietralik piłki da dzieciakom i tam się kończy jego hojność. Kibice zbierają kasę za bilety,karnety a dla piłkarzy raz jest raz nie ma. W ten sposób nic nie zostanie trwałego i sensownego zbudowane. Dopóki nie przyjdzie człowiek z pasją i smykałką jak w zamierzchłych czasach T.Dabrowski… Czytaj więcej »

Avatar
1 miesiąc temu

Pietralik to by bardzo dużo pomógł jeszcze temu klubowi ale musiałbym odejść trzymać się z daleka od niego i nie mącić oraz robić z siebie zawodnika Rks w którym zagrał może łącznie 200 min zasłynął kopnięcie kibica GKS na płycie od to zawodnik . Do tego chwalił się zdjęciem jak grał w b klasie . Panie Danielu może tak szacunku trochę do swoich trenerów z akademii którzy byli a niektórzy są do dziś .. pozdrawiam i może się Pan zmieni na normalnego chłopaka bo kasa to nie wszystko.chociaz gratuluję biznesu jak to bronił jeden z byłych graczy naszego klubu mniemam… Czytaj więcej »