AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano mecze grupy trzeciej Klasy Okręgowej Kipsta, sieradzkiej Klasy A oraz Klasy B. Lider tabeli klasy okręgowej WKS 1957 Wieluń zmierzy się na wyjeździe z Prosną Wieruszów. To pojedynek byłych czwartoligowców. Druga w tabeli Złoczewia Złoczew zagra w Konopnicy z MLKS. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych spotkań.


tomadex wszystko dla kibica

Obsada sędziowska
Klasa Okręgowa 
Grupa III
(sobota – 20 kwietnia)
16:00 – UKS Galewice – Warta II Sieradz – Tomczyk
16:00 – Jutrzenka Warta – TS Janiszewice – Badziak
17:00 – MLKS Konopnica – Złoczewia Złoczew – Tądel
(niedziela – 21 kwietnia)
14:00 –  Prosna Wieruszów – WKS 1957 Wieluń – Berliński
17:00 – Ekolog Wojsławice – Piast Błaszki – Majkowski
17:00 – Sokół Goszczanów – Czarni Rząśnia – Aleksandrowicz

Klasa A
Grupa VII
(sobota – 20 kwietnia)
16:00 – KS Osiek – Hetman Rusiec – Golański
17:00 – Warta Osjaków – UKS Ustków – Szczypkowski
(niedziela – 21 kwietnia)
11:00 – LKS Pyszków – LKS Kobierzycko – Słupski
14:00 – LKS Zapole – Inter Sieradz-Woźniki – Tosoni
14:00 – Orzeł Wola Wiązowa – Centra Walichnowy – Duraj
15:00 – TS Gruszczyce – Jaga Lututów – Szczypkowski
16:00 – Piast II Błaszki – GLKS Biała – Kulawiecki

Grupa VIII
(sobota – 20 kwietnia)
16:00 – LKS Wierzchlas – Zawisza Pajęczno – Mariusz Nowak
17:00 – Słowian Dworszowice – Płomień Makowiska – Goclik
(niedziela – 21 kwietnia)
11:00 – LZS Krzyworzeka – GKS Siemkowice – Drużbicki
11:00 – LZS Staw – KS Kraszkowice – Felcenloben
15:00 – Victoria Skomlin – LKS Masłowice – nie jest jeszcze znana
16:00 – LKS Kiełczygłów – KKS Kurów – Tądel
16:00 – GKS Czastary – LZS Łaszew – Śniady

Klasa B
Grupa VI
(niedziela – 21 kwietnia)
11:00 – MUKS Wróblew – LZS Chrząstawa – Dankowski
15:00 – LKS Kalinowa – GKS Sędziejowice – Robert Ubycha
15:00 – UKS Wiewiórczyn – Jutrzenka II Warta – Janecka
15:00 – Unia Sieradz-Męka – Amatorzy Zapolice – Dróżdż
16:00 – Iskra Stolec – LGKS Charłupia Mała – Tomczyk

Grupa VII
(niedziela – 21 kwietnia)
13:00 – Orion Olewin – Prosna II Wieruszów – Antończyk
14:00 – LZS Wrońsko – Prosna Wyszanów – Adamski
15:00 – Zryw Wójcin – LZS Pątnów – Goclik
15:00 – Ostrowia w Ostrówku – KS Sokolniki – Witaszek
15:00 – KS Radoszewice – Zryw Ożegów – Lewandowski
15:00 – Start Świątkowice – LZS Młynisko – nie jest jeszcze znana
16:00 – LZS Trębaczew – Piast Ruda – Zadworny

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
1 miesiąc temu

przecież podali całą obsadę meczu Skomlin Masłowice