Start lepszy w meczu beniaminków

Start Brzeziny pokonał Szczerbca Wolbórz 2:0 (2:0) w spotkaniu, które zainaugurowało 23. kolejkę IV ligi łódzkiej. Bramki dla zwycięskiej drużyny strzelili: Patryk Tuliński i Artur Poździej. Dzięki dziewiątej wygranej w sezonie Start odskoczył od strefy spadkowej pogrążając w niej drużynę z Wolborza. Start ma 31 punktów, a piątkowy rywal zaledwie czternaście.

Wynik spotkania otworzył w 16. minucie Patryk Tuliński, a tuż przed przerwą Kamila Bruchajzera pokonał Artur Poździej. W drugiej połowie, mimo okazji z obu stron, bramki już nie padły.

Start Brzeziny – Szczerbiec Wolbórz 2:0 (2:0)
Bramki: Patryk Tuliński 16, Artur Poździej 45

Start Brzeziny: Krysiak – Knera, Szadkowski, Walerowicz, Dominik Glicner (75′ Niźnikowski) – Patryk Glicner, Lubczyński, Poździej, Styś (75′ Gralec), Tuliński – Ignatowski.

Szczerbiec: Bruchajzer – Michał Bańczyk (78′ Stanios), Ciołkowski, Dobrovolskyi (74′ Gambka), Dunajski – Grzejdziak, Jakub Sidwa (60′ Żak), Patryk Sidwa, Szymczak – Cieślik, Szulc (85′ Maciejek)