Termalni z Poddębic coraz bliżej IV ligi

W rozegranym w Byczynie meczu na szczycie grupy pierwszej Klasy Okręgowej Termy Poddębice pokonały LKS Różyca 2:1 (1:0) i są coraz bliżej awansu do IV ligi. Gole dla zwycięskiego zespołu strzelili Mateusz Spychalski oraz Jan Peda. Bramkę dla gości zdobył Marcin Brylikowski. W 60 minucie czerwoną kartką upomniany został Witold Kurzawa z Różycy.

Termalni mają 58 punktów i o pięć wyprzedzają GKS Ksawerów oraz zespół z Różycy.

8 komentarzy
2 miesięcy temu

Zawodnik Poddębic oddaje strzał nie czysto trafiając w piłkę, zawodnik różycy blokuje strzał a zawodnik poddębic po strzale wchodzi w nogę obrońcy… Fajny karny…

sławek

Zawodnik z Poddębic oddaje strzał, a spóźniony zawodnik Różycy nakładką wali go w piszczel, karny ewident i nawet nie ma co z tym dyskutować, poza tym drużyna Term była zdecydowanie drużyną lepszą w przekroju całego meczu, do przerwy powinno być już 2,3:0 dla miejscowych.

Janki

Skandal … Zachowanie sędziego, który wyzywa i prowokuje zawodników … Karnego nie było.widać na transmisji