AKTUALNOŚCI
Wojewódzki Finał Pucharu Tymbarku

W dniach 23-25 maja odbędą się wojewódzkie finały XXIV Turnieju o Puchar Tymbarku. Rywalizować będą zwycięzcy finałów na szczeblu powiatowym. 23 i 24 maja odbędą się eliminacje na obiektach MOSiR przy ulicy Minerskiej, a finały w kategoriach U10 i U12 rozegrane zostaną 25 maja na stadionie Widzewa Łódź – informuje Łódzki Związek Piłki Nożnej.


tomadex wszystko dla kibica

Zwycięzców tegorocznej edycji Pucharu Tymbarku poznamy 10 czerwca na PGE Narodowym przed meczem Polska-Turcja.

A oto lista finalistów w poszczególnych kategoriach:

powiat bełchatowski
U12 chłopcy – SP Kleszczów
U12 dziewczynki – SP Zelów
U10 chłopcy – Zespół Szkół Kluki
powiat brzeziński
U12 chłopcy – SP 1 Brzeziny
U12 dziewczynki – SP 1 Brzeziny
powiat kutnowski
U12 chłopcy – SP 9 Kutno
U10 chłopcy – SP 2 Żychlin
powiat łaski
U12 chłopcy – SP Buczek
U12 dziewczynki – SP Buczek
U10 chłopcy – SP Buczek
U8 chłopcy – SP Kolumna
powiat łowicki
U12 chłopcy – SP Domaniewice
U12 dziewczynki – SP Domaniewice
U10 chłopcy – SP 2 Łowicz
U10 dziewczynki – SP Domaniewice
U8 chłopcy – Gmina Zduny
U8 dziewczynki – Gmina Zduny
powiat łódzki wschodni
U12 chłopcy – SP 1 Koluszki
U12 dziewczynki – SP 2 Koluszki
U10 chłopcy – SP 1 Koluszki
U8 chłopcy- SP 2 Koluszki
Łódź
U12 chłopcy – SP 137 Łódź
U12 dziewczynki – SP 143 Łódź
U10 chłopcy – Szkoła Gortata
U8 chłopcy – SP 122 Łódź
powiat opoczyński
U12 chłopcy – SP 1 Opoczno
U12 dziewczynki – Zespół Szkół Prywatnych Opoczno
U10 chłopcy – Zespół Szkół Prywatnych Opoczno
U10 dziewczynki – Zespół Szkół Prywatnych Opoczno
U8 chłopcy – SP Zachorzów
U8 dziewczynki- SP Sławno
powiat pabianicki
U12 chłopcy – SP 3 Pabianice
U10 chłopcy – SP Dłutów
U8 chłopcy – SP 1 Konstantynów
powiat pajęczański
U12 chłopcy – SP Siemkowice
U10 chłopcy – SP Siemkowice
powiat piotrkowski ziemski
U12 chłopcy – SP Wolbórz
U12 dziewczynki – SP 1 Sulejów
U10 chłopcy – SP Gorzkowice
U8 chłopcy – SP Gorzkowice
U8 dziewczynki – SP Gorzkowice
Piotrków Trybunalski
U12 chłopcy – SP 2 Piotrków
U12 dziewczynki – SP 2 Piotrków
U10 chłopcy – SP 13 Piotrków
powiat poddębicki
U12 chłopcy – SP 1 Poddębice
U12 dziewczynki – SP Domaniew
U10 chłopcy – SP 1 Poddębice
U10 dziewczynki – SP Uniejów
U8 chłopcy – SP Uniejów
powiat radomszczański
U12 chłopcy – SP 7 Radomsko
U12 dziewczynki – Zespół Szkół Dobryszyce
U10 chłopcy – Publiczna SP Radomsko
U10 dziewczynki – Publiczna SP Gidle
U8 chłopcy – Publiczna SP Radomsko
powiat rawski
U12 chłopcy – SP Cielądz
U12 dziewczynki – SP Regnów
U10 chłopcy – SP Sadkowice
U10 dziewczynki – SP Regnów
U8 chłopcy – Zespół Szkół Trębaczew
U8 dziewczynki – SP Regnów
powiat sieradzki
U12 chłopcy – SP 10 Sieradz
U12 dziewczynki – Gmina Brąszewice
U10 chłopcy – SP Rossoszyce
U8 chłopcy – Gmina Brąszewice
U8 dziewczynki – SP Stolec
Skierniewice
U12 chłopcy – SP 2 Skierniewice
U12 dziewczynki – SP 5 Skierniewice
U10 chłopcy – SP 5 Skierniewice
U10 dziewczynki – SP 5 Skierniewice
U8 chłopcy – SP 5 Skierniewice
U8 dziewczynki – SP 5 Skierniewice
powiat skierniewicki
U12 chłopcy – SP Kowiesy
U12 dziewczynki – SP Gmina Skierniewice
U10 chłopcy – SP Godzianów
U10 dziewczynki – SP Godzianów
U8 chłopcy – SP Godzianów
U8 dziewczynki – SP Godzianów
powiat tomaszowski
U12 chłopcy – SP 12 Tomaszów
U12 dziewczynki – SP Ujazd
U10 chłopcy – SP Niewiadów
U10 dziewczynki – SP Niewiadów
U8 chłopcy – SP Rokiciny
powiat wieluński
U12 chłopcy – SP Osjaków
U12 dziewczynki – SP Skrzynno
U10 chłopcy- SP Bieniądzice
U10 dziewczynki – SP Osjaków
U8 chłopcy – SP Osjaków
powiat wieruszowski
U12 chłopcy – SP Lututów
U12 dziewczynki – SP Czastary
U10 chłopcy – Zespół Szkół Wójcin
powiat zduńskowolski
U12 chłopcy – SP 5 Zduńska Wola
U12 dziewczynki – SP 12 Zduńska Wola
U10 chłopcy – SP Krobanów
U8 chłopcy – SP Szadek
powiat zgierski
U12 chłopcy – SP Rąbień
U12 dziewczynki – SP 6 Zgierz
U10 chłopcy – SP Szczawin
U10 dziewczynki – SP 6 Zgierz
U8 chłopcy – SP 2 Ozorków
U8 dziewczynki – SP 8 Zgierz

 

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments