AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Od piątku do niedzieli włącznie rozgrywane będą mecze grupy pierwszej Klasy Okręgowej, łódzkiej Klasy A i Klasy B. Termy Poddębice, które są liderem tabeli klasy okręgowej grają na wyjeździe z Iskrą Dobroń. Jeśli wygrają lub zremisują, a GKS Ksawerów nie zapunktuje w Konstantynowie, awansują do IV ligi. Publikujemy obsadę sędziowską zaplanowanych spotkań.

Klasa Okręgowa Kipsta
Grupa I
(piątek – 7 czerwca)
19:00 – Termy Uniejów – Orzeł Parzęczew – Gradecki
20:00 – KAS Konstantynów – GKS Ksawerów – Szubielski
(sobota – 8 czerwca)
15:00 – LKS Różyca – Victoria Rąbień – Wiśniewski
15:30 – Iskra Dobroń – Termy Poddębice – Kuś
16:00 – Bzura Ozorków – AKS SMS II Łódź – Skwara
17:00 – Orzeł Piątkowisko – Włókniarz Zgierz – Lota
17:00 – Rosa Rosanów – Stal Głowno – Najder
17:30 – Włókniarz Pabianice – Olimpia Karsznice – Dolny

Klasa A
Grupa I
(sobota – 8 czerwca)
17:00 – Jutrzenka Bychlew – Victoria Łódź – Przybysz
18:00 – Jagiellonia Tuszyn – LKS Czarnocin – Rochalski
20:00 – PSV Łódź – GLKS Dłutów – Hankiewicz
(niedziela – 9 czerwca)
12:00 – Start Łódź – Łódzka Akademia Futbolu – Gut
15:00 – MKP-Boruta Zgierz – Ner Łódzki – Kujawski
16:00 – Kolejarz Łódź – Zawisza II Rzgów – Michniewicz
16:00 – Włókniarz II Pabianice – Milan Club Polonia Łódź – Sekuterski

Grupa II
(sobota – 8 czerwca)
15:00 – Astra Zduny – Huragan Swędów – WS Skierniewice
16:00 – LKS Gałkówek – KP Byszewy – Chojnacki
17:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – AMII Łódź – Pietrzak
(niedziela – 9 czerwca)
12:00 – Naprzód Jamno – Zjednoczeni II Stryków – WS Skierniewice
12:00 – Czarni Smardzew – Start Złaków Borowy – Faliszewski
15:00 – Sokół Popów – Victoria Bielawy – Hejduk

Grupa III
(sobota – 8 czerwca)
17:00 – PTC Pabianice – Sazan Pęczniew – Gradecki
19:00 – Włókniarz Konstantynów – Korab Łask – Przybylak
(niedziela – 9 czerwca)
15:00 – Sokół Lutomiersk – Sokół II Aleksandrów – Pietrzak
16:00 – Pogoń II Zduńska Wola – Orzeł Kazimierz – WS Sieradz
17:00 – Widawia Widawa – Victoria Szadek – WS Sieradz
Grupa IV
(sobota – 8 czerwca)
15:00 – MKS Mianów – Kobra Leźnica Wielka – Różycki
15:15 – Magnat Sierpów – Witonianka Witonia – Rogala
(niedziela – 9 czerwca)
11:00 – Zryw Śliwniki – Salos Róża Kutno – Sadowski
17:00 – GLKS Sarnów/Dalików – LKS Świnice Warckie – Wykrota
17:00 – Expom Krośniewianka – Kotan Ozorków – Gródecki
17:00 – Malina Piątek – Ostrovia Ostrowy – Nowicki

Klasa B
Grupa I
(sobota – 8 czerwca)
16:00 – Pisia Zygry – AMII II Łódź – M. Walczak
(niedziela – 9 czerwca)
11:00 – Rokita Rokitnica – AKS SMS III Łódź – WS Sieradz
17:00 – Łódzki Klub Sportowy – Włókniarz II Konstantynów – Pacała
17:00 – GKS II Ksawerów – Korab II Łask – Węgrzyn
17:00 – LKS Kwiatkowice – Teofilek Łódź – Kolis

Grupa II
(sobota – 8 czerwca)
17:00 – Sokół Skromnica – Górnik Łęczyca – Mędrzycki
(niedziela – 9 czerwca)
11:00 – Góra św. Małgorzaty – Termy II Poddębice – Stokłos
11:00 – LKS Modlna – LKS Gieczno – Szczepaniak
11:00 – KS Fair Play Kutno – Kanarki Małachowice – Waśkiewicz
11:30 – Grom Powodów – Orzeł Wróblew – Szwugier

Grupa III
(sobota – 8 czerwca)
12:30 – Błękitni Dmosin – KKS II Koluszki – Przybylak
(niedziela – 9 czerwca)
11:00 – Start Szczawin – LKS II Gałkówek – Szabała
14:00 – Błękitni Ciosny – Unia Wzniesień Łódzkich – Sadłowski
16:00 – SAP Andrespolia Wiśniowa Góra – LKS Dąbrówka – Ścibor
18:00 – Ner Łódzki II – Powstaniec Dobra – Siech

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ziut
6 dni temu

Michniewicz i Sekuterski tam gdzie ich miejsce zaraz do B klasy