AKTUALNOŚCI
Piotrków: Obsada sędziowska

To już ostatnia prosta seniorskiego sezonu 2023/2024 na boiskach piotrkowskiej delegatury ŁZPN. Finiszują obie grupy klasy B (grupa 4 i 5), a już w czasie tego weekendu możemy poznać nowego czwartoligowca. LZS Justynów musi wygrać ze Startem Lgota Wielka i liczyć na potknięcie Zawiszy Rzgów w Moszczenicy. Poniżej sędziowska obsada wszystkich pojedynków.

gadzety kibica keeza

 

Klasa okręgowa
Grupa 2.
(sobota – 8 czerwca)
16:00 – KKS Koluszki – Victoria Żytno – Dawid Mikła
16:30 – MGKS Drzewica – Omega II Kleszczów – Adrian Grałek
17:00 – Pilica Przedbórz – Kasztelan Żarnów – Michał Dzwonkowski
17:30 – Concordia Piotrków – Stal Niewiadów – Mateusz Kowalski
18:00 – ESPN Bełchatów – LKS Mierzyn – Patryk Niedźwiecki
(niedziela – 9 czerwca)
16:00 – LKS Mniszków – Polonia Gorzędów – Tomasz Haładaj
17:00 – LZS Justynów – Start Lgota Wielka – Konrad Gawroński
17:00 – Włókniarz Moszczenica – Zawisza Rzgów – Grzegorz Muskała

Klasa A
Grupa 5.
(sobota – 8 czerwca)
13:00 – Olimpia Wola Załężna – Grabka Grabica – Kacper Kochelski
15:30 – Pionier Baby – IKS Inowłódz – Robert Rybak (na zdjęciu)
17:00 – RKS Rzeczyca – Skalnik II Sulejów – Kacper Pawelec
18:00 – Relax Czerniewice – Lechia II Tomaszów – Daniel Walas
(niedziela – 9 czerwca)
16:00 – LKS Radzice – LUKS Mroczków-Dzielna – Daniel Walas
17:00 – LKS Białaczów – Ceramika II Opoczno – Kacper Kochelski

Grupa 6.
(sobota – 8 czerwca)
17:00 – Czarni Rozprza – Świt Kamieńsk – Dawid Łuczyński
17:00 – LUKS Gomunice – Wolanka Wola Krzysztoporska – Emil Giermata
17:00 – GUKS Gorzkowice – Piast Krzywanice – Wojciech Kretek
(niedziela – 9 czerwca)
11:00 – Victoria Woźniki – GKS II Bełchatów – Igor Gierasimiuk
11:00 – Astoria Szczerców – VIS Gidle – Grzegorz Muskała
14:00 – Zapał Krzętów – Motor Bujniczki – Michał Dzwonkowski

Klasa B
Grupa 4.
(niedziela – 9 czerwca)
17:00 – Inter Sławno – Luciąża Przygłów – Łukasz Grelowski
17:00 – Mazovia Tomaszów – Włókniarz II Moszczenica – Paweł Deka
17:00 – KS Paradyż – Tęcza Janków – Robert Rybak
17:00 – Atom Januszewice – Zjednoczeni Budziszewice – Rafał Surma

Grupa 5.
(niedziela – 9 czerwca)
17:00 – LKS Dobryszyce – Polonia II Piotrków – Jacek Woszczyk
17:00 – Ruch 1951 Chrzanowice – Lechia Bełchatów – Bartosz Markiewicz
17:00 – KS Grocholice – LUKS II Gomunice – Jakub Bałut
17:00 – Czartoria Ręczno – RKS II Radomsko – Michał Papis

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments