Jakub Dziółka: Mamy mocny bodziec

Trener ŁKS Łódź Jakub Dziółka (na zdjęciu) mógł pogratulować swojej drużynie trzeciego z rzędu ligowego zwycięstwa. Po trafieniu Stefana Feiertaga łodzianie wygrali w Opolu z Odrą 1:0 (1:0) i przesunęli się w górę ligowej tabeli. ŁKS mógł wygrać wyżej, ale nie wykorzystał kilku dogodnych sytuacji. Poniżej pomeczowa wypowiedź łódzkiego szkoleniowca.

Przede wszystkim gratuluję zespołowi zwycięstwa, bo bardzo mocno na nie pracował z piłką i bez piłki. Pierwsza połowa – pod naszą kontrolą, do tego szybko zdobyliśmy bramkę, a stworzyliśmy sobie jeszcze kilka sytuacji, których jednak nie wykorzystaliśmy. Druga połowa to dużo emocji i dużo nerwów. Każdy spełnił swoją rolę i dzięki temu po przerwie nie straciliśmy bramki. Myślę, że w drugiej części zabrakło nam finalizacji w polu karnym po tych kilku dobrych sytuacjach po ataku szybkim i utrzymania piłki na połowie Odry, przez co rywal kreował sobie swoje szansę. Zwycięstwo nad Odrą to mocny bodziec do tego, żeby przepracować dwa najbliższe tygodnie jeszcze lepiej – powiedział Dziółka.