Czwarta przegrana rezerw ŁKS Łódź

ŁKS II Łódź przegrał ze spadkowiczem z I ligi Resovią 0:1 (0:1) w spotkaniu otwierającym 8. kolejkę II ligi. To czwarta porażka łodzian w tym sezonie. ŁKS II od 18. minuty grał w dziesiątkę po dwóch żółtych kartkach dla Ivana Mihaljevicia. Bramkę stracił zaś w 32. minucie kiedy to Aleksandra Bobka pokonał z rzutu karnego Bartłomiej Wasiluk.

Było to nerwowe spotkanie, a Radosław Trochimiuk z Ciechanowa pokazał aż osiem żółtych i jedną czerwoną kartkę. Resovia prowadząc 1:0 i grając z przewagą jednego piłkarza dowiozła zwycięstwo do końcowego gwizdka. Dzięki wygranej goście awansowali na czwarte miejsce w ligowej tabeli, a ŁKS II jest dwunasty z dorobkiem ośmiu punktów. W 9. kolejce łodzianie zagrają na wyjeździe w Lubinie z rezerwami Zagłębia. Mecz odbędzie się w niedzielę (15 września) o 12:00.

ŁKS II Łódź – Resovia 0:1 (0:1)
Bramka: Bartłomiej Wasiluk 32-karny

ŁKS II: Bobek – Wszołek, Ślęzak, Mihaljević, Majcenić – Kelechukwu Ibe-Torti (75′ Wzięch), Rozwandowicz, Kamon (26′ Pawłowski), Alastuey (89′ Grabowski), Zając (75′ Franciszek Saganowski) – Sławiński (75′ Siwek).