Upalny podział punktów w Czyżowie

W meczu otwierającym 7. kolejkę spotkań IV ligi łódzkiej Omega Kleszczów zremisowała z AKS SMS Łódź 1:1 (0:1). Mecz rozegrano na boisku w Czyżowie. W pierwszej połowie lepiej grali goście, co udokumentowali bramką zdobytą przez Manuela Rebelo. W drugiej połowie przewagę osiągnęła Omega. W doliczonym czasie gry do wyrównania doprowadził Kacper Janczak.

AKS SMS Łódź rozpoczął mecz z dużym animuszem i co chwilę pod bramką Pawła Wiśniewskiego dochodziło do gorących spięć. W 19. minucie doświadczony bramkarz obronił dwa strzały, ale na uderzenie Manuela Rebelo był już bezradny. Łodzianie po strzeleniu bramki dalej byli stroną przeważającą. Prowadzenia jednak już nie podwyższyli.

Po zmianie stron do głosu doszła Omega. Trener Jacek Berensztajn dokonał dwóch zmian wprowadzając na plac gry Kacpra Janczaka i Adriana Ociepę. W 52, minucie Jakub Szczurowski, za faul na Wiśniewskim, obejrzał drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartkę i gospodarze jeszcze mocniej przycisnęli. Kilka okazji do zdobycia bramki miał Bartłomiej Trzeboński, ale to Janczak doprowadził do wyrównania. W doliczonym czasie gry Omega miała jeszcze sytuacje, ale obiektywnie trzeba przyznać, że remis nie krzywdzi żadnej ze stron.

Omega Kleszczów – AKS SMS Łódź 1:1 (0:1)
Bramki: Kacper Janczak 90 – Manuel Rebelo 19

Omega: Wiśniewski – Hrynkiv ż (73′ Wieloch ż), Jarosław Trzeboński ż, Załęski (63′ Grałka) – Roczek, Konstańczuk (63′ Niedbała), Pieniążek, Szewczyk (46′ Janczak ż), Wiewiórowski – Miarka (46′ Ociepa), Jarosław Trzeboński

AKS SMS: Żyła – Manuel Rebelo, Stefańczyk, Owsiński ż (90′ Dubicki), Kołosowski (55′ Orzechowski) – Skawiński, Kot (66′ Bogusz), Janiszewski (55′ Cieślicki), Borcuch ż, Szczurowski ż, cz – Kralkowski ż