Przegrana Lechii z rezerwami Jagiellonii

Nie udało się Lechii Tomaszów Mazowiecki powiększyć dorobku punktowego w meczu 7. kolejki III ligi (grupa I). Zespół trenera Mateusza Milczarka przegrał z rezerwami mistrza Polski 1:3 (1:2). Od 40. minuty tomaszowianie zmuszeni byli grać w osłabieniu po dwóch żółtych kartkach dla Jakuba Króla. To trzecia przegrana Lechii w tym sezonie.

Wynik spotkania otworzył Dimitrios Retsos w 18. minucie, ale po kwadransie było 1:1. Do wyrównania doprowadził Mateusz Rybicki. Remisem Lechia cieszyła się zaledwie 60 sekund. Mateusz Awdziewicz musiał wyjmować piłkę z bramki już w następnej akcji, kiedy pokonał go Eryk Kozłowski. To nie był ostatni cios dla tomaszowskiego klubu w tej połowie. Jakub Król w 41. minucie obejrzał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić boisko.

Osłabiona Lechia próbowała zmienić losy meczu, ale w 81. minucie Jagiellonia II strzeliła trzeciego gola i trzy punkty zostały na Podlasiu.

Jagiellonia II Białystok – Lechia Tomaszów 3:1 (2:1)
Bramki: Dimitrios Retsos 18, Eryk Kozłowski 33, Dawid Polkowski 81 – Mariusz Rybicki 32

Lechia: Awdziewicz – Spiż, Koncewicz-Żyłka (46′ Dunajski), Król – Kolasa, Bogusz (64′ Szymczak), Chwałowski (83′ Zięba), Ziarek – Vinicius Matheus (46′ Pieńkowski), Bałdyga, Rybicki (46′ Płatek).