Pierwszy remis Unii Skierniewice

W hicie siódmej kolejki grupy pierwszej III ligi Unia Skierniewice trenera Kamila Sochy zremisowała na wyjeździe z wiceliderem rankingu ŁKS Łomża 1:1 i zachowała pozycję lidera tabeli z 16 punktami na koncie. Dla skierniewickiej drużyny to pierwszy nierozstrzygnięty mecz ligowy w obecnym sezonie. ŁKS nadal jest drugi z dwoma punktami starty do Unii.

Pierwsza połowa meczu toczyła się przy przewadze Unii, ale goście nie zdołali strzelić gola. Z kolei w 34. minucie Hubert Antkowiak pokonał Stanisława Pruszkowskiego i była to jego siódma w tym sezonie bramka, która dała mu samodzielne prowadzenie w klasyfikacji skutecznych.

Unia atakowała po przerwie, ale od 79 minuty grała w osłabieniu, po czerwonej kartce dla rezerwowego Oliwiera Michułki. Mimo tego goście dopięli swego. Trzy minuty później gola na wagę remisu strzelił Jakub Czarnecki.

ŁKS Łomża – Unia Skierniewice 1:1 (1:0)
Bramki: Hubert Antkowiak 34 – Jakub Czarnecki 82

Unia: Pruszkowski – Turek (75′ Michułka), Kowalczyk, Woliński, Czarnecki – Papikyan, Cegiełka (85′ Kosior), Melich (75′ Stępień), Szmyd – Sabiłło, Sołtysiński (55′ Jaworski).