Jakub Dziółka: Nasza siła jest w zespole

ŁKS Łódź wygrał czwarty ligowy mecz z rzędu i powoli nadrabia stracony na początku sezonu dystans. Na koncie zespołu Jakuba Dziółki jest już trzynaście punktów. Nie należy zapominać, że łodzianie mają jeszcze spotkanie zaległe z Wisłą Kraków. Poniżej wypowiedź łódzkiego szkoleniowca po piątkowej wygranej z Pogonią Siedlce 2:0 (1:0).

Dobrze weszliśmy w pierwszą połowę. Realizacja planu w ataku spowodowała, że zdobyliśmy gola. Czerwona kartka zmieniła trochę strukturę bronienia Pogoni Siedlce, ale w przerwie znaleźliśmy plan na to, jak tworzyć następne sytuacje. Drugi gol dał nam energię w ataku, ale i zabrał trochę chłodnej głowy, żeby kontrolować fazy przejściowe, przez co rywal stworzył sobie swoje okazje. Naszą siłę widzę w zespole, nie w indywidualnościach. Gratuluję zespołowi. To bardzo ważne dla nas zwycięstwo. Mamy teraz trzy dni, aby przygotować się należycie do spotkania z Wisłą Kraków – powiedział Dziółka.