Drugi triumf Sokoła Aleksandrów

Bardzo cenne zwycięstwo odniósł w ósmej kolejce III ligi (grupa I) Sokół Aleksandrów Łódzki. Beniaminek rozgrywek dowodzony przez Radosława Koźlika pokonał na własnym boisku Stomil Olsztyn 2:0 (2:0). To drugi komplet punktów aleksandrowian w tym sezonie i drugi domowy. Wcześniej Sokół pokonał 1:0 Mławiankę Mława.

Już w 8. minucie gospodarze objęli prowadzenie po skutecznym strzale Jardela Muniz Cruza. Wygrywając 1:0 gospodarze mieli optyczną przewagę i jeszcze przed przerwą, za sprawą Vahe Mnatsakanyana, podwyższyli na 2:0. Po zmianie stron Sokół starał się kontrolować przebieg pojedynku chociaż trzeba też sprawiedliwie przyznać, że Stomil miał swoje sytuacje. Był jednak mocno nieskuteczny.

Sokół Aleksandrów – Stomil Olsztyn 2:0 (2:0)
Bramki: Jardel Muniz Cruz 8, Vahe Mnatsakanyan 40

Sokół: Rogalewicz – Dziuba, Pawlikowski, Mnatsakanyan, Kania – Jardel, Wolinowski, Dynel, Najdyszak (65′ Chojecki), Kasprzycki – Patora (80′ Gmosiński)

Z dziesięcioma punktami na koncie Sokół zajmuje w trzecioligowej tabeli trzynaste miejsce. 22 września o 16:00 zagra w Łowiczu z Pelikanem.