Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
twitter facebook

Kolejki rozegrane

Kolejka 1
Unia Skierniewice2:1Polonia Warszawa
Pelikan Łowicz1:1Sokół Aleksandrów Łódzki
Wissa Szczuczyn1:3Błonianka Błonie
Legionovia Legionowo2:0Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec0:3Świt Nowy Dwór Maz.
Pilica Białobrzegi2:2Znicz Biała Piska
Mamry Giżycko0:2Lechia Tomaszów
KS Sand Bus Kutno1:3Broń Radom
ŁKS II Łódź4:3Ursus Warszawa
Kolejka 2
Świt Nowy Dwór Maz.2:2Legionovia Legionowo
Ursus Warszawa1:1GKS Wikielec
Sokół Aleksandrów Łódzki1:1ŁKS II Łódź
Znicz Biała Piska1:2Mamry Giżycko
Pilica Białobrzegi3:1Legia II Warszawa
KS Sand Bus Kutno2:1Pelikan Łowicz
Błonianka Błonie0:1Unia Skierniewice
Jagiellonia II Białystok3:0Wissa Szczuczyn
Lechia Tomaszów1:0Broń Radom
Kolejka 3
Mamry Giżycko0:4Legia II Warszawa
Polonia Warszawa3:0Błonianka Błonie
Znicz Biała Piska3:0Broń Radom
Pelikan Łowicz3:2Lechia Tomaszów
GKS Wikielec2:2Sokół Aleksandrów Łódzki
Legionovia Legionowo2:3Ursus Warszawa
Wissa Szczuczyn0:0Świt Nowy Dwór Maz.
Unia Skierniewice1:2Jagiellonia II Białystok
ŁKS II Łódź2:1KS Sand Bus Kutno
Kolejka 4
Sokół Aleksandrów Łódzki3:4Legionovia Legionowo
Znicz Biała Piska1:3Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa3:1Broń Radom
Ursus Warszawa1:1Wissa Szczuczyn
KS Sand Bus Kutno0:0GKS Wikielec
Lechia Tomaszów3:0ŁKS II Łódź
Pilica Białobrzegi4:1Mamry Giżycko
Świt Nowy Dwór Maz.2:4Unia Skierniewice
Jagiellonia II Białystok1:5Polonia Warszawa
Kolejka 5
Wissa Szczuczyn1:1Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz1:1Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo2:1KS Sand Bus Kutno
GKS Wikielec3:0Lechia Tomaszów
Unia Skierniewice1:2Ursus Warszawa
Polonia Warszawa1:2Świt Nowy Dwór Maz.
Błonianka Błonie4:2Jagiellonia II Białystok
Broń Radom3:1Pilica Białobrzegi
ŁKS II Łódź1:2Znicz Biała Piska
Kolejka 6
Legia II Warszawa2:1ŁKS II Łódź
Świt Nowy Dwór Maz.1:3Błonianka Błonie
Ursus Warszawa0:2Polonia Warszawa
Znicz Biała Piska1:2GKS Wikielec
Pilica Białobrzegi1:1Pelikan Łowicz
Mamry Giżycko1:2Broń Radom
Wissa Szczuczyn1:2KS Sand Bus Kutno
Legionovia Legionowo3:1Lechia Tomaszów
Sokół Aleksandrów Łódzki1:4Unia Skierniewice
Kolejka 7
ŁKS II Łódź2:3Pilica Białobrzegi
GKS Wikielec1:0Legia II Warszawa
Pelikan Łowicz1:1Mamry Giżycko
Błonianka Błonie2:2Ursus Warszawa
Legionovia Legionowo1:0Znicz Biała Piska
Wissa Szczuczyn1:4Lechia Tomaszów
Unia Skierniewice1:2KS Sand Bus Kutno
Polonia Warszawa1:0Sokół Aleksandrów Łódzki
Jagiellonia II Białystok0:1Świt Nowy Dwór Maz.
Kolejka 8
Znicz Biała Piska0:0Wissa Szczuczyn
Lechia Tomaszów1:1Unia Skierniewice
Ursus Warszawa2:3Jagiellonia II Białystok
Sokół Aleksandrów Łódzki3:0Błonianka Błonie
Pilica Białobrzegi3:0GKS Wikielec
KS Sand Bus Kutno0:0Polonia Warszawa
Mamry Giżycko1:3ŁKS II Łódź
Broń Radom0:0Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa1:1Legionovia Legionowo
Kolejka 9
Błonianka Błonie1:2KS Sand Bus Kutno
Jagiellonia II Białystok2:0Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Maz.3:0Ursus Warszawa
ŁKS II Łódź2:1Broń Radom
Legionovia Legionowo3:1Pilica Białobrzegi
Wissa Szczuczyn0:0Legia II Warszawa
Unia Skierniewice3:2Znicz Biała Piska
Polonia Warszawa2:1Lechia Tomaszów
GKS Wikielec1:2Mamry Giżycko

Do rozegrania

Kolejka 10
Pelikan Łowicz-:-ŁKS II Łódź
Znicz Biała Piska-:-Polonia Warszawa
Legia II Warszawa-:-Unia Skierniewice
Pilica Białobrzegi-:-Wissa Szczuczyn
Mamry Giżycko-:-Legionovia Legionowo
Broń Radom-:-GKS Wikielec
Sokół Aleksandrów Łódzki-:-Świt Nowy Dwór Maz.
KS Sand Bus Kutno-:-Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów-:-Błonianka Błonie