Kolejka 1 | ||
Red Devils Chojnice | 4:2 | Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
LSSS Lębork | 2:2 | Red Devils Chojnice |
Gatta Active Zduńska Wola | 4:5 | Clearex Chorzów |
AZS UW Wilanów | 1:1 | GSF Gliwice |
Piast Gliwice | 3:1 | AZS UŚ Katowice |
Rekord Bielsko-Biała | 11:2 | Słoneczny Stok Białystok |
Futsal Leszno | 2:3 | FC Toruń |
Constract Lubawa | 6:1 | Dreman Opole |
Kolejka 2 | ||
Red Dragons Pniewy | 2:2 | Red Devils Chojnice |
Dreman Opole | 0:7 | Piast Gliwice |
Rekord Bielsko-Biała | 7:3 | LSSS Lębork |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice | 3:0 | Futsal Team Brzeg |
Słoneczny Stok Białystok | 4:3 | AZS UŚ Katowice |
GSF Gliwice | 0:5 | Constract Lubawa |
Clearex Chorzów | 8:2 | AZS UW Wilanów |
Gatta Active Zduńska Wola | 0:1 | FC Toruń |
Kolejka 3 | ||
Constract Lubawa | 6:2 | Clearex Chorzów |
AZS UŚ Katowice | 1:2 | Dreman Opole |
LSSS Lębork | 3:6 | Słoneczny Stok Białystok |
Red Devils Chojnice | 0:3 | Rekord Bielsko-Biała |
Futsal Team Brzeg | 0:3 | Red Dragons Pniewy |
Futsal Leszno | 4:4 | Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
AZS UW Wilanów | 9:2 | FC Toruń |
Piast Gliwice | 5:2 | GSF Gliwice |
Kolejka 4 | ||
FC Toruń | 2:4 | Constract Lubawa |
Słoneczny Stok Białystok | 3:3 | Dreman Opole |
GSF Gliwice | 5:8 | AZS UŚ Katowice |
Clearex Chorzów | 1:1 | Piast Gliwice |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice | 4:3 | Gatta Active Zduńska Wola |
Red Dragons Pniewy | 2:2 | Futsal Leszno |
Rekord Bielsko-Biała | 6:3 | Futsal Team Brzeg |
LSSS Lębork | 5:4 | Red Devils Chojnice |
Kolejka 5 | ||
AZS UW Wilanów | 2:2 | Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
Red Devils Chojnice | 2:2 | Słoneczny Stok Białystok |
Piast Gliwice | 6:1 | FC Toruń |
Clearex Chorzów | 3:3 | AZS UŚ Katowice |
Dreman Opole | 5:2 | GSF Gliwice |
Futsal Team Brzeg | 2:4 | LSSS Lębork |
Futsal Leszno | 1:3 | Rekord Bielsko-Biała |
Gatta Active Zduńska Wola | 6:3 | Red Dragons Pniewy |
Kolejka 6 | ||
FC Toruń | 2:2 | AZS UŚ Katowice |
Rekord Bielsko-Biała | 7:4 | Gatta Active Zduńska Wola |
LSSS Lębork | 1:2 | Futsal Leszno |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice | 1:6 | Constract Lubawa |
Red Dragons Pniewy | 3:4 | AZS UW Wilanów |
Słoneczny Stok Białystok | 2:1 | GSF Gliwice |
Clearex Chorzów | 3:1 | Dreman Opole |
Red Devils Chojnice | 4:3 | Futsal Team Brzeg |
Kolejka 7 | ||
Constract Lubawa | 3:3 | Red Dragons Pniewy |
Gatta Active Zduńska Wola | 2:0 | LSSS Lębork |
Dreman Opole | 0:1 | FC Toruń |
GSF Gliwice | 1:6 | Clearex Chorzów |
AZS UW Wilanów | 3:8 | Rekord Bielsko-Biała |
Futsal Team Brzeg | 8:1 | Słoneczny Stok Białystok |
Futsal Leszno | 2:1 | Red Devils Chojnice |
Piast Gliwice | 6:1 | Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
Kolejka 8 | ||
Red Dragons Pniewy | 1:3 | Piast Gliwice |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice | 5:1 | AZS UŚ Katowice |
LSSS Lębork | 3:2 | AZS UW Wilanów |
Red Devils Chojnice | 1:4 | Gatta Active Zduńska Wola |
FC Toruń | 2:4 | GSF Gliwice |
Red Dragons Pniewy | 6:2 | Constract Lubawa |
Futsal Team Brzeg | 3:2 | Futsal Leszno |
Słoneczny Stok Białystok | 1:4 | Clearex Chorzów |
Kolejka 9 | ||
Clearex Chorzów | 2:3 | FC Toruń |
Dreman Opole | 2:7 | Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
AZS UW Wilanów | 2:3 | Red Devils Chojnice |
Futsal Leszno | 4:2 | Słoneczny Stok Białystok |
Gatta Active Zduńska Wola | 4:2 | Futsal Team Brzeg |
AZS UŚ Katowice | 3:4 | Red Dragons Pniewy |
Constract Lubawa | 9:1 | LSSS Lębork |
Piast Gliwice | 2:3 | Rekord Bielsko-Biała |
Kolejka 10 | ||
Red Dragons Pniewy | 6:4 | Dreman Opole |
Rekord Bielsko-Biała | 7:2 | AZS UŚ Katowice |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice | 5:2 | GSF Gliwice |
LSSS Lębork | 3:4 | Piast Gliwice |
Red Devils Chojnice | 2:3 | Constract Lubawa |
Futsal Team Brzeg | 2:3 | AZS UW Wilanów |
Futsal Leszno | 7:2 | Gatta Active Zduńska Wola |
Słoneczny Stok Białystok | 1:5 | FC Toruń |
Kolejka 11 | ||
GSF Gliwice | 0:3 | Red Dragons Pniewy |
Gatta Active Zduńska Wola | 4:1 | Słoneczny Stok Białystok |
AZS UW Wilanów | 2:2 | Futsal Leszno |
Constract Lubawa | 7:2 | Futsal Team Brzeg |
Piast Gliwice | 6:1 | Red Devils Chojnice |
AZS UŚ Katowice | 3:0 | LSSS Lębork |
Dreman Opole | 3:10 | Rekord Bielsko-Biała |
Clearex Chorzów | 1:1 | Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
Kolejka 12 | ||
Rekord Bielsko-Biała | 8:2 | GSF Gliwice |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice | 2:1 | FC Toruń |
LSSS Lębork | 2:5 | Dreman Opole |
Red Dragons Pniewy | 6:1 | Clearex Chorzów |
Red Devils Chojnice | 3:1 | AZS UŚ Katowice |
Futsal Leszno | 1:9 | Constract Lubawa |
Gatta Active Zduńska Wola | 3:2 | AZS UW Wilanów |
Futsal Team Brzeg | 1:2 | Piast Gliwice |
Kolejka 13 | ||
Piast Gliwice | 5:4 | Futsal Leszno |
AZS UŚ Katowice | 3:7 | Futsal Team Brzeg |
Dreman Opole | 3:5 | Red Devils Chojnice |
Clearex Chorzów | 6:4 | Rekord Bielsko-Biała |
FC Toruń | 2:2 | Red Dragons Pniewy |
GSF Gliwice | 2:4 | LSSS Lębork |
AZS UW Wilanów | 1:5 | Słoneczny Stok Białystok |
Constract Lubawa | 6:2 | Gatta Active Zduńska Wola |
Kolejka 14 | ||
Red Devils Chojnice | 7:2 | Piast Gliwice |
LSSS Lębork | 0:1 | Clearex Chorzów |
AZS UW Wilanów | 2:6 | Constract Lubawa |
Gatta Active Zduńska Wola | 1:10 | Piast Gliwice |
Futsal Leszno | 9:0 | AZS UŚ Katowice |
Futsal Team Brzeg | 2:3 | Dreman Opole |
Słoneczny Stok Białystok | 2:1 | Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
Rekord Bielsko-Biała | 7:0 | FC Toruń |
Kolejka 15 | ||
Dreman Opole | 2:4 | Futsal Leszno |
GSF Gliwice | 4:1 | Futsal Team Brzeg |
Clearex Chorzów | 8:3 | Red Devils Chojnice |
AZS UŚ Katowice | 6:9 | Gatta Active Zduńska Wola |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice | 3:1 | Red Dragons Pniewy |
FC Toruń | 2:3 | LSSS Lębork |
Piast Gliwice | 6:2 | AZS UW Wilanów |
Constract Lubawa | 3:1 | Słoneczny Stok Białystok |
Kolejka 16 | ||
Red Devils Chojnice | 3:3 | FC Toruń |
Futsal Leszno | 8:1 | GSF Gliwice |
Rekord Bielsko-Biała | 9:1 | Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
Słoneczny Stok Białystok | 2:7 | Red Dragons Pniewy |
Gatta Active Zduńska Wola | 3:2 | Dreman Opole |
AZS UW Wilanów | 4:0 | AZS UŚ Katowice |
Constract Lubawa | 4:0 | Piast Gliwice |
Futsal Team Brzeg | 2:9 | Clearex Chorzów |
Kolejka 17 | ||
GSF Gliwice | 3:10 | Gatta Active Zduńska Wola |
FC Toruń | 4:3 | Futsal Team Brzeg |
Red Dragons Pniewy | 2:9 | Rekord Bielsko-Biała |
Dreman Opole | 0:0 | AZS UW Wilanów |
AZS UŚ Katowice | 1:4 | Constract Lubawa |
Piast Gliwice | 9:1 | Słoneczny Stok Białystok |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice | 0:0 | LSSS Lębork |
Clearex Chorzów | 9:1 | Futsal Leszno |
Kolejka 18 | ||
Red Dragons Pniewy | 3:3 | LSSS Lębork |
GSF Gliwice | 3:5 | AZS UW Wilanów |
AZS UŚ Katowice | 1:2 | Piast Gliwice |
FC Toruń | 5:3 | Futsal Leszno |
Dreman Opole | 0:2 | Constract Lubawa |
Słoneczny Stok Białystok | 0:10 | Rekord Bielsko-Biała |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice | 5:3 | Red Devils Chojnice |
Clearex Chorzów | 5:0 | Gatta Active Zduńska Wola |
Kolejka 19 | ||
Constract Lubawa | 5:2 | GSF Gliwice |
AZS UŚ Katowice | 1:2 | Słoneczny Stok Białystok |
LSSS Lębork | 1:10 | Rekord Bielsko-Biała |
FC Toruń | 5:0 | Gatta Active Zduńska Wola |
AZS UW Wilanów | 4:4 | Clearex Chorzów |
Red Devils Chojnice | 2:3 | Red Dragons Pniewy |
Piast Gliwice | 0:1 | Dreman Opole |
Futsal Team Brzeg | 1:2 | Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
Kolejka 20 | ||
FC Toruń | 0:0 | AZS UW Wilanów |
Dreman Opole | 3:2 | AZS UŚ Katowice |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice | 2:1 | Futsal Leszno |
Rekord Bielsko-Biała | 14:0 | Red Devils Chojnice |
Red Dragons Pniewy | 5:1 | Futsal Team Brzeg |
Clearex Chorzów | 2:1 | Constract Lubawa |
Słoneczny Stok Białystok | 4:6 | LSSS Lębork |
GSF Gliwice | 1:8 | Piast Gliwice |
Kolejka 21 | ||
Futsal Team Brzeg | 2:12 | Rekord Bielsko-Biała |
Red Devils Chojnice | 6:7 | LSSS Lębork |
Futsal Leszno | 4:3 | Red Dragons Pniewy |
Gatta Active Zduńska Wola | 0:5 | Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
Piast Gliwice | 4:4 | Clearex Chorzów |
AZS UŚ Katowice | 5:6 | GSF Gliwice |
Dreman Opole | 2:2 | Słoneczny Stok Białystok |
Constract Lubawa | 11:0 | FC Toruń |
Kolejka 22 | ||
FC Toruń | 0:5 | Piast Gliwice |
LSSS Lębork | 2:4 | Futsal Team Brzeg |
Słoneczny Stok Białystok | 4:4 | Red Devils Chojnice |
Rekord Bielsko-Biała | 8:2 | Futsal Leszno |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice | 2:2 | AZS UW Wilanów |
AZS UŚ Katowice | 6:2 | Clearex Chorzów |
GSF Gliwice | 3:4 | Dreman Opole |
Red Dragons Pniewy | 5:0 | Gatta Active Zduńska Wola |
Kolejka 23 | ||
Futsal Team Brzeg | 2:3 | Red Devils Chojnice |
Futsal Leszno | 4:4 | LSSS Lębork |
AZS UŚ Katowice | 0:2 | FC Toruń |
Constract Lubawa | 3:1 | Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
AZS UW Wilanów | 2:2 | Red Dragons Pniewy |
Gatta Active Zduńska Wola | 0:5 | Rekord Bielsko-Biała |
GSF Gliwice | 6:0 | Słoneczny Stok Białystok |
Dreman Opole | 2:4 | Clearex Chorzów |
Kolejka 24 | ||
Rekord Bielsko-Biała | 12:2 | AZS UW Wilanów |
Red Devils Chojnice | 1:7 | Futsal Leszno |
FC Toruń | 1:1 | Dreman Opole |
Clearex Chorzów | 3:1 | GSF Gliwice |
LSSS Lębork | 5:0 | Gatta Active Zduńska Wola |
Red Dragons Pniewy | 3:2 | Constract Lubawa |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice | 1:4 | Piast Gliwice |
Słoneczny Stok Białystok | 1:2 | Futsal Team Brzeg |
Kolejka 25 | ||
Constract Lubawa | 4:1 | Rekord Bielsko-Biała |
Piast Gliwice | 3:2 | Red Dragons Pniewy |
Futsal Leszno | 4:3 | Futsal Team Brzeg |
Clearex Chorzów | 2:4 | Słoneczny Stok Białystok |
GSF Gliwice | 2:5 | FC Toruń |
AZS UW Wilanów | 3:6 | LSSS Lębork |
Gatta Active Zduńska Wola | 0:5 | Red Devils Chojnice |
AZS UŚ Katowice | 1:1 | Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
Kolejka 26 | ||
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice | 3:4 | Dreman Opole |
Red Devils Chojnice | 4:3 | AZS UW Wilanów |
Futsal Team Brzeg | 5:0 | Gatta Active Zduńska Wola |
LSSS Lębork | 4:2 | Constract Lubawa |
Rekord Bielsko-Biała | 5:3 | Piast Gliwice |
Red Dragons Pniewy | 5:1 | AZS UŚ Katowice |
FC Toruń | 4:4 | Clearex Chorzów |
Słoneczny Stok Białystok | 1:1 | Futsal Leszno |
Kolejka 27 | ||
Piast Gliwice | 1:1 | LSSS Lębork |
Constract Lubawa | 7:1 | Red Devils Chojnice |
Dreman Opole | 5:3 | Red Dragons Pniewy |
FC Toruń | 3:0 | Słoneczny Stok Białystok |
AZS UW Wilanów | 2:4 | Futsal Team Brzeg |
Gatta Active Zduńska Wola | 0:5 | Futsal Leszno |
AZS UŚ Katowice | 3:5 | Rekord Bielsko-Biała |
GSF Gliwice | 1:4 | Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
Kolejka 28 | ||
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice | 3:3 | Clearex Chorzów |
Futsal Team Brzeg | 4:2 | Constract Lubawa |
Red Devils Chojnice | 1:2 | Piast Gliwice |
LSSS Lębork | 3:5 | AZS UŚ Katowice |
Rekord Bielsko-Biała | 7:2 | Dreman Opole |
Red Dragons Pniewy | 5:3 | GSF Gliwice |
Futsal Leszno | 7:1 | AZS UW Wilanów |
Słoneczny Stok Białystok | 5:0 | Gatta Active Zduńska Wola |
Kolejka 29 | ||
FC Toruń | 3:5 | Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
Constract Lubawa | 3:2 | Futsal Leszno |
Clearex Chorzów | 3:3 | Red Dragons Pniewy |
GSF Gliwice | 1:14 | Rekord Bielsko-Biała |
Dreman Opole | 3:4 | LSSS Lębork |
Piast Gliwice | 5:0 | Futsal Team Brzeg |
AZS UW Wilanów | 5:0 | Gatta Active Zduńska Wola |
AZS UŚ Katowice | 5:2 | Red Devils Chojnice |
Kolejka 30 | ||
Futsal Leszno | 2:2 | Piast Gliwice |
Red Dragons Pniewy | 2:0 | FC Toruń |
Red Devils Chojnice | 3:5 | Dreman Opole |
LSSS Lębork | 4:2 | GSF Gliwice |
Futsal Team Brzeg | 4:0 | AZS UŚ Katowice |
Słoneczny Stok Białystok | 2:3 | AZS UW Wilanów |
Gatta Active Zduńska Wola | 0:5 | Constract Lubawa |
Rekord Bielsko-Biała | 8:1 | Clearex Chorzów |
Kolejka 31 | ||
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice | 2:3 | Słoneczny Stok Białystok |
FC Toruń | 1:2 | Rekord Bielsko-Biała |
Piast Gliwice | 5:0 | Gatta Active Zduńska Wola |
Constract Lubawa | 5:2 | AZS UW Wilanów |
GSF Gliwice | 0:9 | Red Devils Chojnice |
Clearex Chorzów | 3:1 | LSSS Lębork |
Dreman Opole | 6:0 | Futsal Team Brzeg |
AZS UŚ Katowice | 0:4 | Futsal Leszno |
Kolejka 32 | ||
Red Devils Chojnice | 3:8 | Clearex Chorzów |
Słoneczny Stok Białystok | 1:6 | Constract Lubawa |
AZS UW Wilanów | 5:5 | Piast Gliwice |
Gatta Active Zduńska Wola | 0:5 | AZS UŚ Katowice |
Futsal Leszno | 8:7 | Dreman Opole |
Futsal Team Brzeg | 4:2 | GSF Gliwice |
LSSS Lębork | 2:3 | FC Toruń |
Red Dragons Pniewy | 3:3 | Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
Kolejka 33 | ||
Red Dragons Pniewy | 1:4 | Słoneczny Stok Białystok |
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice | 2:3 | Rekord Bielsko-Biała |
FC Toruń | 2:2 | Red Devils Chojnice |
Clearex Chorzów | 4:2 | Futsal Team Brzeg |
GSF Gliwice | 3:14 | Futsal Leszno |
Dreman Opole | 5:0 | Gatta Active Zduńska Wola |
AZS UŚ Katowice | 1:1 | AZS UW Wilanów |
Piast Gliwice | 4:2 | Constract Lubawa |
Kolejka 34 | ||
AZS UW Wilanów | 5:2 | Dreman Opole |
Gatta Active Zduńska Wola | 0:5 | GSF Gliwice |
Futsal Team Brzeg | 5:1 | FC Toruń |
Słoneczny Stok Białystok | 2:10 | Piast Gliwice |
Constract Lubawa | 6:0 | AZS UŚ Katowice |
Futsal Leszno | 1:1 | Clearex Chorzów |
LSSS Lębork | 2:3 | Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice |
Rekord Bielsko-Biała | 6:1 | Red Dragons Pniewy |