KS Niedośpielin zatrzymany w Wielkiej Woli

Bez względu na wynik niedzielnego spotkania Włókniarz Moszczenica – Szczerbiec Wolbórz zespół Tomasza Fiszera pozostanie liderem tabeli KEEZA Klasy Okręgowej (grupa 2.). W sobotę przegrał bowiem KS Niedośpielin, który uległ w Wielkiej Woli KS Paradyż 1:2 (0:0). To pierwsza porażka zespołu prowadzonego przez Dawida Janowskiego.

Goście rozpoczęli drugą połowę od trafienia niezawodnego Adriana Malickiego, który pokonał bramkarza w 63. minucie. Siedem minut później wyrównał jednak Wojciech Pęczek, a decydujące trafienie zadał w 84. minucie, z rzutu karnego, Wojciech Tyczyński. Tym samym paradyżanie zbliżyli się do ścisłej czołówki drużyn, a jeśli Włókniarz Moszczenica odniesie w niedziele piąte zwycięstwo to odskoczy od goniącego go peletonu aż na pięć punktów.

KS Paradyż – KS Niedośpielin 2:1 (0:0)
Bramki: Wojciech Pęczek 70, Wojciech Tyczyński 84-karny – Adrian Malicki 62