Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
Szukaj:
Szukaj
AKTUALNOŚCI
ŁÓDŹ
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
SIERADZ
SKIERNIEWICE
SENIORZY WYNIKI
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Klasa A
Klasa A grupa I
Klasa A grupa II
Klasa A grupa III
Klasa A grupa IV
Klasa A grupa IX
Klasa A grupa V
Klasa A grupa VI
Klasa A grupa VII
Klasa A grupa VIII
Klasa A grupa X
Klasa okręgowa
Klasa okręgowa gr 1
Klasa okręgowa gr 3
Klasa okręgowa gr 2
Klasa okręgowa gr 4
Ligi Kobiet
Ekstraliga kobiet
I liga kobiet
III liga kobiet
IV Liga kobiet
II liga kobiet gr. północna
II liga kobiet gr. południowa
Okręg Sieradz
Klasa B grupa I
Klasa B grupa II
Klasa B Grupa III
Klasa B Grupa IV
Klasa B Grupa V
Klasa B grupa VI
Klasa B grupa VII
Okręg Skierniewice
Klasa B grupa VIII
JUNIORZY WYNIKI
Centralna Liga Juniorów Starszych
Centralna Liga Juniorów U-17
Centralna Liga Juniorów U-15
Makroregionalna Liga U-19
Wyniki niższych lig juniorów
PRACA
REDAKCJA
REKLAMA
Kontakt
Błąd:
Brak formularza kontaktowego.
OSTATNIE NEWSY
więcej >
2024-04-26
Piłkarski piątek z GKS Bełchatów
Puchar Tymbarku w powiecie zduńskowolskim
Puchar Tymbarku w powiecie sieradzkim
Sieradz: Obsada sędziowska
Łódź: Obsada sędziowska
IV liga: Obsada sędziowska
2024-04-25
Obsada sędziowska szczebla centralnego
Mecz Polonii ze Zrywem 1 maja
Majowe plany Mobilnej AMO
Nie żyje Sławomir Kostrzewa
Futsal: Widzew przegrał z mistrzem Polski
Start Złaków Borowy ma trzy punkty więcej
Puchar Tymbarku w powiecie wieluńskim
Dwa gole więcej dla Jutrzenki Bychlew
2024-04-24
Ekstraklasa zawita do Poddębic
Malina Piątek bogatsza o dwa punkty
Lipce Reymontowskie zapraszają na turniej
Charytatywny turniej w Sierakowicach Lewych
Odszedł Andrzej Sebastjański
Kibice Pelikana obejrzą piątkowe derby
Rezerwy ŁKS Łódź ukarane walkowerem
Mistrzowie powiatu zduńskowolskiego
Pozostałe
Paweł Pskit posędziuje w Płocku
Są wolne miejsca na mistrzostwa OSP
37 drużyn wystartuje w Powiatowej Lidze LZS
Trener ŁKS pójdzie na kurs UEFA PRO
Puchar Tymbarku w powiecie sieradzkim
Brunatni tylko bez Serhija Napołowa
Unia Skierniewice pomaga Kubusiowi
Dwóch kontuzjowanych przed Jagiellonią
Mecz w Klasie B trwał tylko 45 minut
Piętnaście bramek GKS II Bełchatów
Zwycięstwo lidera tabeli w Wieruszowie
Dani Ramirez pozdrawia kibiców
Kamil Kowalczyk dał wygraną Juvenii
Starsi panowie dwaj nadal strzelają
Klasyfikacja skutecznych IV ligi
Matysiak: Mieliśmy zbyt duży respekt
Przegrana ŁKS z Lechem po pięknej walce
Maciej Śliwa dał zwycięstwo ŁKS II
Grad bramek na boisku Łodzianki
Warsaw Gunners najlepsi w Piotrkowie
Brunatni wiosną w głębokim dołku
Odwołany mecz klasy A w Zduńskiej Woli
Cenne trzy punkty Concordii Piotrków
Orzeł Parzęczew zmienił lidera tabeli
Niedokończony mecz w Wierzchlasie
LZS Justynów zwyciężył w Niewiadowie
Myśliwiec: Długo się to nie powtórzy
Widzew wygrał mecz przyjaźni z Ruchem
Czwartoligowy hit dla Sokoła Aleksandrów
Deszczowy remis w Lgocie Wielkiej
Start lepszy w meczu beniaminków
PZPN wziął pod lupę mecz Pelikana
Zwycięstwo Termalnych z Uniejowa
Lechia Tomaszów mocniejsza na Wikielec
Piłkarska majówka w Sieradzu
Piotrków: Obsada sędziowska
ŁZPN: Powołania do kadry U-12
Podział punktów UKS SMS w Łęcznej
Mecz w Tuszynie przełożony na wtorek
Słowian Dworszowice bez dotacji z gminy
Rzutem na taśmę są w play-offach
Piłkarski Spontan Cup w Sieradzu
Sieradz: Obsada sędziowska
Łódź: Obsada sędziowska
Obsada sędziowska szczebla centralnego
SMS LO w Aleksandrowie zaprasza
Puchar Tymbarku – powiat rawski
Zofia Pągowska zagra w finałach ME
Problemy zdrowotne w Ceramice
Pary półfinałowe Pucharu Polski
OGÓLNOPOLSKIE
Ekstraklasa
II Liga
III Liga
Centralna Liga Juniorów U-17
Centralna Liga Juniorów U-15
Kobiety
Ekstraliga kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet gr. północna
II liga kobiet gr. południowa
III liga kobiet
IV Liga kobiet
WOJEWÓDZKIE
IV Liga
Makroregionalna Liga U-19
I Liga Wojewódzka Jun. A1
II Liga Wojewódzka Jun. A1
I Liga Wojewódzka Jun. Mł. B1
I Liga Wojewódzka Jun. Mł. B2
II Liga Wojewódzka Jun. Mł. B1
II Liga Wojewódzka Jun. Mł. B2
I Liga Trampkarzy C1
II Liga Trampkarzy C1
I Liga Trampkarzy C2
II Liga Trampkarzy C2
I Liga Wojewódzka Młodzików D1
II Liga Wojewódzka Młodzików D1
OKRĘGOWE
Klasa okręgowa gr 1
Klasa okręgowa gr 2
Klasa okręgowa gr 3
Klasa okręgowa gr 4
KLASA A
Klasa A grupa I
Klasa A grupa II
Klasa A grupa III
Klasa A grupa IV
Klasa A grupa V
Klasa A grupa VI
Klasa A grupa VII
Klasa A grupa VIII
Klasa A grupa IX
Klasa A grupa X
KLASA B
Klasa B grupa I
Klasa B grupa II
Klasa B Grupa III
Klasa B Grupa IV
Klasa B Grupa V
Klasa B grupa VI
Klasa B grupa VII
Klasa B grupa VIII
OKRĘGOWE WYNIKI JUNIORÓW
Wyniki
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda