Nudny remis w Brzezinach

Remisem 1:1 (0:0) zakończyło się spotkanie 27. kolejki IV ligi łódzkiej Startu Brzeziny z Mazovią Rawa Mazowiecka. Mecz stał na bardzo niskim poziomie i obie drużyny zasłużenie podzieliły się punktami. Prowadzenie gościom dał Krystian Wieczorek, a w końcówce wyrównał Hubert Mikołajczyk.

Spotkanie od pierwszych minut nie było porywające. Spora liczba indywidualnych błędów, a co za tym idzie strat w środku pola spowodowała, że kibice zgromadzeni na trybunach obejrzeli tylko kilka groźnych akcji. W 22. minucie Krystian Wieczorek znakomitym długim podaniem uruchomił w polu karnym Przemysława Wilka, a ten uderzył wprost w Dariusza Słowińskiego. Najlepszą okazję na zdobycie bramki brzezinianie mieli w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Strzał zza pola karnego Tomasza Kaźmierczaka uderzył w słupek bramki przyjezdnych.

Od mocnego uderzenia drugą odsłonę rozpoczęli goście. W 47. minucie po zamieszaniu w polu karnym i fatalnym błędzie obrońców Wieczorek ominął Słowińskiego i wbił piłkę do pustej siatki. Start próbował odrobić straty, ale długo nie potrafił zaskoczyć rywali. Dopiero w 88. minucie po dośrodkowaniu w pole karne Rafała Sadowskiego pokonał Hubert Mikołajczyk. Końcówka należała do gospodarzy. Brzezinianie ruszyli żywiołowo do ataku, a goście postawili na desperacką obronę i szybkie kontry. Ostatecznie rezultat nie uległ już zmianie i obie drużyny podzieliły się punktami.

Start Brzeziny – Mazovia Rawa Mazowiecka 1:1 (0:0)
Hubert Mikołajczyk 88 – Krystian Wieczorek 47

Start: Słowiński – Poździej ż (56′ Jedynak), Pabiniak, Borowski, Ryplewicz – Knera, Szubert, Rosiak (75′ Walczak), Grzywacz (70′ Klimczak), Kaźmierczak – Bernat (38′ Mikołajczyk).

Mazovia: Sadowski – Kowalczyk, Karaś, Ornafa, Bednarek ż (28′ Stanowski) – R. Stawiński , Burzyński, Wieczorek ż (83′ K. Stawiński), Bednarek – Wilk (75′ Stasiewicz), Cukiert.