Udany początek Kaczmarka

Bardzo cenne zwycięstwo w 29. kolejce IV ligi łódzkiej odniosła Jutrzenka Warta. Broniący się przed spadkiem do klasy okręgowej wartanie wygrali przed własną publicznością z Nerem Poddębice 2:1 (1:0). Zwycięstwo gospodarzom w 89. minucie zapewnił Dominik Młotkiewicz.

To pierwsze spotkanie, wSONY DSC którym rolę trenera drużyny z Warty pełnił Zbigniew Kaczmarek (na zdjęciu). Nie mógł jednak usiąść na ławce rezerwowych gdyż Wydział Dyscypliny OZPN Sieradz nałożył na niego karę dwóch meczów przerwy jeszcze wtedy gdy prowadził LGKS Charłupia Mała. Kaczmarek obserwował więc spotkanie zza płotu, a do protokołu wpisany został Piotr Sajda. Jutrzenka już w 5. minucie objęła prowadzenie za sprawą Marcina Czajczyńskiego. Wyrównał dopiero w 84. minucie Robert Czekalski. Kiedy wszyscy byli przekonani, że mecz zakończy się podziałem punktów w końcówce zwycięskiego gola strzelił Dominik Młotkiewicz.

Piłkarze z Warty nadal zajmują osiemnastą pozycję w ligowej tabeli. Jutrzenka odrobiła dwa punkty do Mazovii Rawa Mazowiecka, która nieoczekiwanie zremisowała z KS Paradyż.

Jutrzenka Warta – Ner Poddębice 2:1 (1:0)
Bramki: Marcin Czajczyński 5, Dominik Młotkiewicz 89 – Robert Czekalski 84

Jutrzenka: Wojciechowski – Grabowski, Kulczyński, Różycki, Badowski – Dzieran (86′ Młotkiewicz), Maraszek, Maliszewski, Jarecki – Stępiński (41′ Sajda), Czajczyński (87′ Valente).

Ner: Marciniak – Pawlikowski, Czekalski, Piórkowski – Ziober, Woźniak, Jarczewski (46′ Lewandowski), Pabjańczyk, Gilarski (65′ Makowski) – Pałczyński (46′ Socha), Stajewski (60′ Jesionowski).

Źródło: nerpoddebice.futbolowo.pl