Ner nie przestraszył się Boruty

Piąte zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach ligowych odnieśli piłkarze Neru Poddębice. Podopieczni Witolda Obarka wygrali z Borutą Zgierz 3:0 (2:0) w spotkaniu 9. kolejki IV ligi łódzkiej. Poddębiczanie przez całe czas kontrolowali przebieg gry i zasłużenie sięgnęli po trzy punkty.

Gospodarze w przeciągu pół godziny wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Najpierw po kwadransie gry głową Krystiana Ilnickiego pokonał Krzysztof Woźniak, a w 31. minucie na listę strzelców wpisał się Olaf Okoński. Przyjezdni nie byli w stanie skutecznie zaatakować. W drugiej połowie poddębiczanie kontrolowali przebieg gry i swoich okazji szukali w kontrach. W końcówce spotkania do siatki zgierzan trafił jeszcze Radosław Jurkowski i pojedynek zakończył się zwycięstwem Neru 3:0.

Ner Poddębice – Boruta Zgierz 3:0 (2:0)
Krzysztof Woźniak 15, Olaf Okoński 31, Radosław Jurkowski 89

Ner: Marciniak – Pałczyński, Dopierała, Owczarek – Pietrzak ż (46′ Jurkowski), Woźniak, Czekalski ż, Świątkiewicz (55′ Ziober ż), Jarczewski (65′ Szmytka) – Rachubiński, Okoński (80′ Makowski ż).

Boruta: Ilnicki – Antosik, Kowalski, Zieliński, Antczak – Baszczyński, Błaszczyk (46′ Niewiadomski), Ceglarz, Wiaderkiewicz – Miśkiewicz ż (46′ Retkowski), Pietrasiak.

Źródło: nerpoddebice.futbolowo.pl