Czarne Koszule przykryły Sokoła

Nie udał się ostatni mecz wyjazdowy piłkarzom Sokoła Aleksandrów. Podopieczni Michała Bistuły przegrali w spotkaniu 17. kolejki z Polonią Warszawa aż 1:5 (0:3). Czarne Koszule trzy punkty zapewniły sobie właściwie już po pierwszej połowie kiedy strzelili aleksandrowianom trzy gole.

Gospodarze na prowadzenie wyszli po kwadransie gry po golu Jana Dźwigały. Kwadrans później błysnął Adrian Ligienza, który w odstępie dwóch minut strzelił dwie bramki. Aleksandrowianie odpowiedzieli tuż po przerwie. Na listę strzelców wpisał się Samuel Obi Uche. Sokół mógł pokusić się o kolejne gole, ale w 61. minucie po fatalnej pomyłce arbitra z boiska w wyniku dwóch napomnień żółtą kartką usunięty został Przemysław Woźniczak. Poloniści wykorzystali grę w przewadze i za sprawą Adama Czerkasa dołożyli jeszcze dwie bramki, wygrywając ostatecznie 5:1.

Polonia Warszawa – Sokół Aleksandrów 5:1 (3:0)
Jan Dźwigała 15, Adrian Ligienza 31, 32, Adam Czerkas 74, 81 – Samuel Uche Obi 47

Sokół: Ostrowski – Knera, Woźniczak żż cz 61′, Bierżyński, Golański – Osowski, Pękała (46′ Wrzesiński), Obi Uche (80′ Kujawski), Gołuch (46′ Szynka), Pawlak – Chojecki.