Pewne zwycięstwo Gatty Active

Znakomicie zainaugurowali rundę rewanżową Futsal Ekstraklasy piłkarze Gatty Active Zduńska Wola. Przed własną publicznością pokonali Gwiazdę Ruda Śląska 4:0 (1:0). Trzy bramki w tym spotkaniu strzelił Michał Marciniak. Gatta zrównała się punktami z liderem tabeli i czeka na poniedziałkowy wynik Wisły Krakbet Kraków.

Przez cały mecz przewagę mieli gospodarze, ale na pierwszego gola trzeba było czekać do 15. minuty. Wtedy to bramkarza gości pokonał Michał Marciniak.

W drugiej połowie zduńskowolanie stworzyli wiele podbramkowych sytuacji, ale dobrze spisywał się golkiper Gwiazdy Aleksander Waszka. Na 2:0 podwyższył w 31. minucie Marciniak, a chwilę później było już 3:0 po trafieniu Daniela Krawczyka. Wynik spotkania ustalił strzałem do pustej bramki Marciniak.

W drużynie Gatty zadebiutował Jan Rojek, który na boisku występuje w zespole Zjednoczonych Gmina Bełchatów (piotrkowska klasa okręgowa).

Gatta Active Zduńska Wola – Gwiazda Ruda Śląska 4:0 (1:0)
Bramki: Michał Marciniak 15, 31, 40, Daniel Krawczyk 31

Gatta Active: Słowiński, Szewczyk – Adamski, Stanisławski, Krawczyk, Olejniczak, Sobalczyk, Marciniak, Milewski, Rojek, Szymczak, Szypczyński.

Źródło: nasze.fm