Warta Sieradz rozbiła lidera IV ligi

Czwarte sparingowe zwycięstwo zanotowali piłkarze Warty Sieradz, którzy przed własną publicznością pokonali osłabionego kadrowo lidera IV ligi – Zawiszę Rzgów 5:0 (4:0). Trzy bramki strzelił w tym meczu Łukasz Mitek.

Mitek otworzył wynik spotkania już w 3. minucie. Na 2:0 podwyższył Marcin Kobierski. W ciągu kolejnych dziesięciu minut Warta zdobyła dwa kolejne gole. Do siatki rywala trafili: Mitek i Jarosław Szyc. W drugiej połowie padła już tylko jedna bramka. Hat-tricka skompletował Mitek, który ustalił wynik na 5:0.

Warta Sieradz – Zawisza Rzgów 5:0 (4:0)
Bramki: Łukasz Mitek 3, 23, 59, Marcin Kobierski 20, Jarosław Szyc 30

Warta Sieradz: Adamek – Pietras, Różycki, Sosnowski, Bartłoszewski – Łochowski, P. Kobierski, Mitek, Bogdan, Szyc – M. Kobierski.
Na zmiany weszli: Wlazłowski, Pertkiewicz, Sroczyński, Idzikowski, Kokot, Chlebicz, Pluta.

Zawisza Rzgów: I połowa: Zieliński – Madejski,  Mielczarek, Czernik, Dróżdż – Jóźwiak, Stępniewski, Jędrzejewski, Marcioch, Jankiewicz – Wiśniewski, II połowa: Maggini – Wróblewski, Poros, Górski, Dybka – Michalski, Sztandor, Pietrzko, Skupień, Strzałkowski – Pokorski.

Źródło: nasze.fm