Orzeł Nieborów rozbił Żyrardowiankę

Orzeł Nieborów (IV liga łódzka) wygrał w środowy wieczór w meczu sparingowym z czwartoligową Żyrardowianką Żyrardów 4:1 (1:0). Nieborowianie rozstrzelali się dopiero po przerwie kiedy trafili do siatki rywali trzykrotnie. Spotkanie rozegrano na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Żyrardowie.

Po pierwszej odsłonie piłkarze z Nieborowa prowadzili skromnie lecz zasłużenie 1:0 po bramce w 42. minucie Radosława Kucińskiego. W drugiej odsłonie nieborowianie zdołali golkipera gospodarzy pokonać jeszcze trzy razy. Najpierw w 70. minucie na listę strzelców wpisał się Mariusz Trakul, a w końcówce dwukrotnie do siatki piłkę posłał Dawid Sut.

Żyrardowianka Żyrardów – Orzeł Nieborów 1:4 (0:1)