Orzeł Nieborów nie przełamał Stali

Piłkarze czwartoligowego Orła Nieborów przegrali na boisku Ośrodka Sportu i rekreacji w Łowiczu z występującą w łódzkiej klasie okręgowej Stalą Głowno 2:4 (1:1) w ramach kolejnego meczu sparingowego w okresie przygotowawczym. Po wyrównanej pierwszej połowie w drugiej lepsi okazali się piłkarze z Głowna.

W pierwszej połowie rywalizacja była wyrównana. Obie drużyny starały się szybko opanować środek boiska i wyjść na prowadzenie. Ostatecznie na listę strzelców wpisali się: Dawid Sut oraz Antoni Waśniewicz i pierwsza odsłona zakończyła się remisem 1:1.

Druga połowa należała już do piłkarzy z Głowna. Stal narzuciła swój styl gry i skutecznie wykańczała akcje. Najpierw gola zdobył Przemysław Gibała, a później dwie bramki dołożył Tomasz Florczak. Orła stać było jedynie na trafienie Łukasza Wierzbickiego.

Orzeł Nieborów – Stal Głowno 2:4 (1:1)
Dawid Sut, Łukasz Wierzbicki – Tomasz Florczak 2, Antoni Waśkiewicz, Przemysław Gibała

Orzeł: Jędrzejewski – Krzeszewski, Gawlik, Pomianowski, Górski – Plichta, Kuciński, Świdrowski, Kosiorek – Wierzbicki, Sut, na zmiany wchodzili: Rusek – Mitrowski, Wisiński, Śmigielski.

Stal: Smurzyński – M. Suchenek, E. Ignatowski, A. Tomczyk, Kret – Nowak – P. Ignatowski, Owczarek, Gibała, Wrotecki – Fortuna, na zmiany wchodzili: Chrobak, Waśkiewicz, K. Suchenek, Florczak, zawodnik testowany, D. Tomczyk.

Źródło: własne, stalglowno.futbolowo.pl