Berek przyozdobił wygraną Czarnych

Kolejne wysokie zwycięstwo zanotowali piłkarze Czarnych Rząśnia. Tym razem podopieczni trenera Tomasza Filipiaka pokonali na własnym boisku Wartę Osjaków 4:0 (0:0) w spotkaniu 20. kolejki sieradzkiej klasy okręgowej, Ozdobą pojedynku była bramka strzelona w końcówce przez Jacka Berensztajna z około dwudziestu metrów.

Mimo kilku niezłych okazji i przewagi gospodarzy pierwsza odsłona zakończyła się bezbramkowym remisem. Po przerwie Czarni nastawili celowniki i szybko rozpracowali defensywę Warty. W 53. minucie na listę strzelców wpisał się Marcin Błaszczyk. Chwilę później ten sam zawodnik podwyższył na 2:0. W 64. minucie golkipera gości pokonał Kacper Bartosiak. W końcówce dał o sobie znać Jacek Berensztajn. Popularny „Berek” zdecydował się na strzał z dystansu z około dwudziestu metrów prostym podbiciem, a piłka wpadając w samo okienko bramki zatrzepotała w siatce. Czarni Rząśnia odnieśli tym samym kolejne wysokie zwycięstwo i wskoczyli na siódme miejsce w ligowej tabeli.

Czarni Rząśnia – Warta Osjaków 4:0 (0:0)
Bramki: Marcin Błaszczyk 53, 60, Kacper Bartosiak 64, Jacek Berensztajn 86

Czarni: Polak – Jędrychowski, Dawidziak, Wuszt, Wroński – Bartosiak (65’ Pająk), Kuszewski (60’ Berłowski), Dąbek, Nagieł (80’ Sobala) – Berensztajn, Błaszczyk (70’ Michalski).

Warta Osjaków: Chudy – Adamkowski, Jendrasik, Kędzia, Koniarczyk (70′ Pabjaniak) – Korytek (60′ Łuczak), Lebioda (80′ Dolata), Lont, Łuczak, Paroń – Pluta.