Niedzielski dał wygraną Zjednoczonym

Zjednoczeni Gmina Bełchatów pokonali Jutrzenkę Warta 2:1 (1:0) w spotkaniu beniaminków IV ligi łódzkiej. Wyjazdową wygraną drużynie Edwarda Cecota zapewnił Konrad Niedzielski (na zdjęciu z prawej), który strzelił dwa gole. Mecz obserwował Tomasz Muchiński, który od wtorku rozpocznie treningi z zespołem Jutrzenki.

Zjednoczeni przyjechali do Warty z ogromną wolą rehabilitacji za środową porażkę przed własną publicznością z LKS Rosanów. Już w 11. minucie objęli prowadzenie, a Jakuba Pasińskiego pokonał strzałem głową Konrad Niedzielski wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego. Była to jedyna bramka w pierwszej połowie mimo kilku sytuacji z obu stron. Najlepszej okazji do wyrównania dla gospodarzy nie wykorzystał Adam Konieczny. W 31. minucie oddał potężny strzał na bramkę gości, a Kamil Paprocki sparował futbolówkę na poprzeczkę.

Pięć minut po wznowieniu gry było 2:0. Ponownie w roli egzekutora wystąpił Niedzielski. Jutrzenka nie załamała się i od tego momentu przejęła inicjatywę. Stworzyła pod bramką Paprockiego kilka groźnych sytuacji, ale gospodarzom udało się zdobyć tylko honorowego gola. W 72. minucie uczynił to strzałem z jedenastu metrów Robert Jarecki. Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę. Na kilka minut przed końcem drugą żółtą kartkę i w efekcie czerwoną obejrzał Maciej Dudek.

Jutrzenka Warta – Zjednoczeni Gmina Bełchatów 1:2 (0:1)
Bramki: Robert Jarecki 72-karny – Konrad Niedzielski 11, 50

Jutrzenka: Pasiński – Kosecki, Kulczyński, Pawlak, Dudek ż, cz – Jarecki (83′ Armatys), Rymarski, Maliszewski ż, Potocki – Konieczny, Różycki ż.

Zjednoczeni Gmina: Paprocki – Turniak, Dolot ż, Niewiadomski, Rojek – Dymek, Wroński, Kondracki, Staszczyk, Serafin (85′ Kajdanek ż) – Niedzielski (76′ Gołuch ż).

Sędziował: Adam Dolny (Łódź). Widzów: 150

Źródło: jutrzenkawarta.com