Zwycięstwo Paradyża na zakończenie obozu

Mistrz jesieni IV ligi łódzkiej KS Paradyż wygrał z Kuźnią Ustroń (bielska klasa okręgowa) 3:1 (0:0) w meczu kontrolnym na zakończenie swojego tygodniowego obozu przygotowawczego w Brennej. Podopieczni trenera Zbigniewa Podsiebierskiego szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechylili w drugiej połowie, a dokładnie w końcówce pojedynku.

Spotkanie początkowo miało się odbyć w środę 10 lutego, ale nad obiektem w Brennej przeszedł halny wiatr i zawody odwołano. Obie drużyny miały możliwość zmierzenia się w piątek przed wieczorem. W pierwszej odsłonie bramki nie padły. Mimo kilku okazji z obu stron i sporej przewagi paradyżan na przerwę obie ekipy schodziły przy bezbramkowym remisie.

Na pierwszego gola w tym pojedynku trzeba było czekać prawie godzinę. W 58. minucie golkipera rywali pokonał Kuba Kos. Paradyżanie poszli za ciosem i udokumentowali swoją przewagę drugą bramką. W 79. minucie na listę strzelców wpisał się Łukasz Berc. Kuźnia Ustroń nie chciała sprzedać tanio skóry i udało jej się zdobyć kontaktowego gola z rzutu karnego. Odpowiedział na niego w 88. minucie ponownie Kuba Kos, który tym samym ustalił końcowy rezultat.

KS Paradyż – KS Kuźnia Ustroń 3:1 (0:0)
Bramki dla Paradyża: Kuba Kos 58, 88, Łukasz Berc 79

Paradyż: Jędrzejewski – Ciach, Kalinowski, Bańczyk, Majewski – Jura, Mateusz Śliwka, Tyczyński, Berc – Kuba Kos, Koćmin, na zmiany wchodzili: Grzybek, Krystian Kos, Majewski, Sebastian Śliwka, Makuch.