KS Sand Bus Kutno wygrał mecz na szczycie

Wygraną KS Sand Bus Kutno zakończył się mecz sezonu na szczycie łódzkiej klasy okręgowej. Podopieczni trenera Sławomira Ryszkiewicza pokonali na własnym boisku Orzeł Parzęczew 2:1 (1:1) i tym samym powiększyli przewagę nad największymi rywalami w walce o awans do IV ligi łódzkiej do ośmiu punktów.

Już w 4. minucie pojedynku miejscowych kibiców do euforii doprowadził Kamil Zagajewski. Radość gospodarzy nie trwała jednak długo. Trzy minuty później wyrównującego gola strzelił Artur Garbacz. Więcej bramek w pierwszej części już nie padło. Po zmianie stron mecz był wyrównany z lekką przewagą KS Sand Bus Kutno. Dopiero w 60. minucie gospodarze przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Na listę strzelców wpisał się Mariusz Jakubowski. Miejskim udało się doprowadzić korzystny rezultat do ostatniego gwizdka i sięgnęli po cenny komplet punktów, który coraz bardziej rozszerza wrota bram IV ligi łódzkiej.

KS Sand Bus Kutno – Orzeł Parzęczew 2:1 (1:1)
Bramki: Kamil Zagajewski 4, Mariusz Jakubowski 60 – Artur Garbacz 7

Źródło: kskutno.pl