Jutrzenka Warta pokonała Mazovię

Jutrzenka Warta pokonała na własnym boisku Mazovię Rawa Mazowiecka 2:1 (0:0) w spotkaniu zamykającym 26. kolejkę IV ligi łódzkiej. Wszystkie bramki w tym meczu padły w drugiej połowie. Na listę strzelców wpisali się: Sylwester Pawlak i Damian Rymarski (Jutrzenka) i Paweł Wyciszkiewicz (Mazovia).

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek chociaż obie drużyny stworzyły sobie kilka dobrych okazji. Więcej pracy miał golkiper Mazovii Rafał Sadowski, który między innymi obronił groźne strzały Daniela Armatysa, Mariusza Graczykowskiego i Stefana Potockiego. Sadowski zachował czyste konto do 60. minuty. Wówczas arbiter Tomasz Lewandowski podyktował rzut karny za zagranie ręką, a jedenastkę na gola zamienił Sylwester Pawlak. Prowadzenie Jutrzenki podwyższył przepięknym strzałem z 25 metrów Damian Rymarski. Gości stać było jeszcze na zdobycie kontaktowego gola. Jakuba Pasińskiego pokonał Paweł Wyciszkiewicz, ale na wyrównanie zabrakło już czasu.

Jutrzenka Warta – Mazovia Rawa Mazowiecka 2:1 (0:0)
Bramki: Sylwester Pawlak 60, Damian Rymarski 82 – Paweł Wyciszkiewicz 90

Jutrzenka: Pasiński – Korona, Kosecki (90′ Wolny), Pawlak, Armatys – Rymarski, Graczykowski (79′ Sajda), Dudek, Tomasz Różycki ż (57′ Maliszewski), Potocki – Woźniak (72′ Rafał Różycki)

Mazovia: Sadowski – Górecki, Ornafa, Kieliszek (88′ Zając), Piotr Bednarek – Kuta (67′ Rakowski), Cechniak, Białek (57′ Mierzejewski), Rafał Bednarek, Wyciszkiewicz – Stasiewicz